Zamknij

Świąteczny Konwój Radia ZET zawita do Ustronia 9 i 10 grudnia

Tomasz Pietrzyk
07.12.2017 12:54
Świąteczny Konwój Radia ZET zawita do Ustronia 9 i 10 grudnia
fot. Radio ZET

Na Ustrońskim Jarmarku Świątecznym, trwającym od 9 do 10 grudnia, przeniesiemy się do klimatycznego miasteczka, w którym przywita nas zapach świąt, rodzimy folklor oraz pokazy rękodzielnicze. W świątecznym miasteczku Radia ZET będzie można spotkać św. Mikołaja i otrzymać świąteczne upominki. Zapraszamy!

W Ustroniu na mieszkańców czekać będą liczne konkursy i animacje w specjalnie dla nich przygotowanym Świątecznym Studiu Radia ZET. Będzie można otrzymać bombki choinkowe, wysłać tradycyjną kartkę świąteczną, czy wybić pamiątkowy medal. Nie zabraknie też lokalnych atrakcji organizowanych przez miasta.

Przechadzając się wokół stoisk i kramów będziemy mogli wspólnie kolędować, brać udział w warsztatach takich jak: wspólne wykonywanie ekologicznych ozdób świątecznych oraz pobawić się w rytmie kapeli i zespołów góralskich m.in. Estrada Regionalna Równica, Estrada Ludowa Czantoria, zespoły MISTIC, Karolina Kidoń z gośćmi i wiele innych.

Dołącz do wydarzenia na Facebook'u

Małym przedsmakiem tego, co będzie działo się w Ustroniu jest relacja wideo z Zamościa - pierwszego przystanku Świątecznego Konwoju Radia ZET.

W weekendy z każdego odwiedzanego miejsca przewidziane są specjalne relacje reporterskie, a filmy i zdjęcia z akcji będą udostępniane w serwisach społecznościowych i portalu radiozet.pl.

Terminarz imprez: 
• Zamość: 1-2 grudnia
• Ustroń: 9-10 grudnia
• Olsztyn: 16-17 grudnia
• Szczyrk: 22-23 grudnia