Zamknij

Świąteczny Konwój: Radio ZET i zespół Enej zapraszają do Torunia [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
06.12.2018 19:27
Świąteczny Konwój: Radio ZET i zespół Enej zapraszają do Torunia [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

Świąteczny Konwój Radia ZET na czele z Kamilem Noselem w najbliższy weekend (8-9 grudnia) zawita do krainy pierników, gdzie wspólnie z zespołem Enej  rozgrzeje serca i ciała wszystkich mieszkańców miasta Kopernika.   

Zapraszamy do Torunia!

Świąteczny Konwój Radia ZET to impreza, która wprowadza świąteczną atmosferę na rynkach miast w całej Polsce!

Tym razem, ekipa Radia ZET i zespołu Enej zawita do Torunia. Wszystko po to, aby wypełnić to piękne miasto muzyką, świetlną iluminacją oraz świątecznymi konkursami i zabawami. Wszystkim odwiedzającym zapewniamy iście świąteczną rozrywkę, która będzie idealnym przedsmakiem nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Enej dołącza do Świątecznego Konwoju Radia ZET.

Zespół muzyczny, reprezentujący szeroko rozumianą muzykę folkową wspólnie z mistrzem wkręcania Kamilem Noselem rozświetli Toruń.

Na Rynku Staromiejskim będziecie można całymi rodzinami pobujać się do najlepszych utworów grupy Enej oraz pośpiewać podczas świątecznego karaoke. Ponadto będzie można stworzyć spersonalizowane kartki świąteczne z foto-budki, wykuć świąteczne monety, wziąć udział w konkursach z nagrodami, zdobyć piękne bombki na choinkę i skosztować przepysznych słodkości od marki Wawel.

W Toruniu marka Wawel oraz Szczyrkowski Ośrodek Narciarski Szczyrk Mountain Resort postawią swoje stoiska. W tym pierwszym będziecie mogli spróbować pysznych słodyczy, a w drugim na przy pomocy narciarskich trenażerów będzie można przygotować się do sezonu i wygrać narciarskie karnety.
Partnerem Świątecznego Konwoju Radia ZET jest Multidekor, który swoim światłem przemienia miasta i galerie handlowe w całej Polsce, tworząc pełną magii bajkową atmosferę.

Zapraszamy!