Zamknij

Światowa premiera "Mammia Mia: Here We Go Again!". Mamy relację naszej słuchaczki Anety [ZDJĘCIA]

Tomasz Pietrzyk
26.07.2018 12:42
Światowa premiera "Mammia Mia: Here We Go Again!". Mamy relację naszej słuchaczki Anety [ZDJĘCIA]
fot. Archiwum prywatne słuchaczki Anety

16 lipca odbyła się światowa premiera filmu "Mammia Mia: Here We Go Again!". Do Londynu, na oficjalną premierę wraz ze swoją ciocią wybrała się Aneta - słuchaczka Radia ZET, która w naszym konkursie wygrała ekskluzywne zaproszenie. Zobaczcie jej relację z tego światowego wydarzenia.

Podczas światowej premiery, słuchaczki spotkały plejadę gwiazd znanych z popularnego musicalu. Na błękitnym dywanie na wyciągnięcie ręki miały m.in. Amandę Seyfried, Dominica Coopera, Meryl Streep, Colina Firtha i Pierce'a Brosnan'a.

Nie ukrywam, że było to huczne wydarzenie, pojawiło się wielu fanów muzyki, aktorów grających główne postacie, którzy bardzo cierpliwie czekali na swoich idolów, aby poprosić ich o autograf oraz zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

Ja byłam wśród uczestników konkursu, którzy wygrali bilety na światową premierę musicalu „MAMMA MIA 2 HERE WE GO AGAIN” .

Więc całe to wydarzenie miałam przyjemność obserwować z punktu widzenia uczestnika – przechodzącym się po błękitnym dywanie, a nie jako widza zza barierki.

"Pamiętam, że jak weszłam na błękitny dywan tam gdzie największe gwiazdy Hollywood  spacerowały lub będą niedługo spacerować, poczułam się jak świat wiruje przed oczami, gęsią skórkę , serce biło jak szalone. Miałam stres związany z tym wydarzeniem, tego ukryć się nie dało, bowiem nigdy, przenigdy nie uczestniczyłam w polskim podobnym wydarzeniu, a co dopiero w ogólnoświatowym. To było wielkie  przeżycie, stres. Ale bardzo przyjemne." - relacjonuje słuchaczka Radia ZET.

29 czerwca na www.radiozet.pl wystartował konkurs, w którym można było zdobyć ekskluzywne zaproszenie na światową premierę filmu „Mammia Mia: Here We Go Again!”. Na zwycięzcę czekał pobyt w czterogwiazdkowym hotelu, lunch oraz premierowy pokaz filmowy z udziałem aktorów i gwiazd największego formatu.

Dwuosobowe zaproszenie na londyńską premierę filmu otrzymała słuchaczka Aneta - zagłosowała na swoją ulubioną piosenkę ABBY, uzasadniła swój wybór i wygrała!

Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za masę otrzymanych zgłoszeń!

Mamma Mia 2 - kiedy premiera w Polsce i na świecie?

Film swoją premierę na świecie miał 18 lipca 2018. Jako pierwsi obejrzą go mieszkańcy Belgii, a później m.in. Argentyny, Brazylii, Niemiec i wielu innych krajów. Film "Mamma Mia: Here We Go Again!" w Polsce można oglądać już od dziś, 27 lipca 2018 roku.

Zwiastun "Mamma Mia 2: Here We Go Again!" - czego można się spodziewać?

W grudniu 2017 roku zaprezentowano oficjalny zwiastun filmu "Mamma Mia 2". W tej części Sophie spotka się z przyjaciółkami swojej matki Donny: z Rosie i Tanyą na greckiej wyspie Kalokairi. Dziewczyna przekaże im, że jest w ciąży i obawia się, że nie da rady sama wychować dziecka. Całą zapowiedź można obejrzeć poniżej: