Zamknij

Swoje 27 urodziny spędzamy w gronie najbliższych, czyli Was - Słuchaczy [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
26.09.2017 11:06
Swoje 27 urodziny spędzamy w gronie najbliższych, czyli Was - Słuchaczy [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

28 września Radio ZET obchodzi swoje 27 urodziny - w tym roku nasze święto spędzamy w gronie najbliższych – czyli wśród Słuchaczy. W dniu urodzin odwiedzimy naszych Słuchacz w ich domach, by poprowadzić z nimi programy - będą to domy: - Rafała w Kaliszu, gdzie w gości pojedzie ekipa Poranka z Radiem ZET, oraz dom Moniki w Płocku, do którego zagości Marcin Wojciechowski -gospodarz Wieczoru z Radiem ZET.

Na naszej stronie został ogłoszony konkurs. Jego celem było wyłonienie dwóch rodzin, które zostaną odwiedzone przez Agę i Tomka z Poranka oraz przez Marcina Wojciechowskiego - gospodarza wieczornego pasma, które rozgrywane jest między godz. 18:00 a 22:00.

Osoby biorące udział w konkursie musiały podesłać rodzinne zdjęcie i napisać uzasadnienie, dzięki które przekona nas do tego, abyśmy przyjechali i poprowadzili programy prosto z Twojego domu.

Oto zwycięskie zgłoszenia:

Rodzina z Kalisza, w skład której wchodzą: Rafał - mąż, Marta - żona oraz trójka dzieci: Gabrysia, Maja i Mateusz.

 
Rodzinka z Kalisza
 

Głowa rodziny napisała do nas:

Zapraszamy Was do domu ponieważ słuchamy Was codziennie i wiernie od wielu, wielu lat. Pierwszy raz wtedy Niebieskie logo Radia Zet zobaczyłem na szczycie Kasprowego Wierchu . Poza tym jest nas Piątka co nie zdarza się często i każdy jest w jakimś stopniu wyjątkowy: Maja lat 7 - uwielbia rysować i tańczyć Gabi lat 9 - kocha Muzykę- śpiewa , tańczy i gra na keybordzie Mati lat 13 - gra w Rugby , kocha narty i uwielbia matematykę Mama Marta - ogarnia wszystko - dogadza nam kulinarnie , a w wolnym czasie lubi Nordic Walking tata Rafał - korporacjuje i kocha Bieganie . Trening o 6 rano nie jest mu obcy.

Drugą rodziną, do której pojedzie nasz muzyczny prezenter - Marcin, pochodzi z Płocka, a w jej skład wchodzą: Żona Monika, mąż Mariusz oraz ich synek Kacper.

 
Rodzinka z Płocka
 

Mama malutkiego Kacpra wysłała wyżej zamieszczone zdjęcie i napisała: 

Witam, to ja Monika, mój mąż Mariusz i nasz syn Kacperek. Uważamy, że jesteśmy odpowiednią rodziną na Waszą urodzinową imprezę. Jesteśmy z Płocka i do nas chcemy Was zaprosić, bo nigdzie indziej nie znajdziecie odpowiedniego miejsca na Wasz urodziny program. Wy świętujecie 27 lat w tym roku i my też co świętować mamy – bowiem w tym roku przenieśliśmy się do nowego miejsca. Nasz synek chętnie poprowadzi z Wami program i opowie Wam o swoim przedszkolu :).

Dziękujemy bardzo za wszystkie zgłoszenia i serdecznie zapraszamy do słuchania programów prosto z domów naszych słuchaczy już 28 września od 5:30 rano :)! W dobie mediów społecznościowych -będziecie mogli zobaczyć relację z naszej wizyty w Kaliszu i Płocku na naszym Facebooku oraz Instagramie.

27 lat minęło...

Radio ZET 28 września będzie mieć już 27 lat! Stacja zaczęła nadawać wieczorem 28 września 1990 roku jako… Radio Gazeta. Jej pomysłodawcą i założycielem był wybitny polski dziennikarz – Andrzej Woyciechowski. Była to pierwsza niezależna komercyjna rozgłośnia w Warszawie.