Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Szymon Majewski Osobowością Mediów - GŁOSUJ!

31.07.2017 13:15

Taki tytuł naszemu dziennikarzowi może przyznać magazyn „Party”!  W uzasadnieniu czytamy, że doceniono zarówno codzienny, humorystyczny "Nieporadnik Małżeński", jak i autorski, niedzielny program "Nie mam pytań!"

Szymon Majewski Osobowością Mediów - GŁOSUJ! fot. facebook.com/pg/SzymonMajewskiSam

Redakcja magazynu "Party" na swoich internetowych przyznaje, że Szymon Majewski dał się poznać w kilku programach telewizyjnych, a teraz jest podziwiany w show „Nie mam pytań” i satyrycznym „Nieporadniku małżeńskim” w Radiu ZET. „Satyryk, showman i aktor w jednym. Czy będzie waszym faworytem?” – pyta (retorycznie!) kapituła konkursu.

kafel_0010_nieporadnikmalzenski

Szymon Majewski w swojej kategorii konkuruje z Martyną Wojciechowską, Karoliną Korwin Piotrowską, Krzysztofem Ibiszem oraz z duetem: Dorota Wellman & Marcin Prokop. Dziennikarze magazynu „Party” piszą o nich, że wszyscy "królują w kolorowych magazynach, tabloidach, poważnych gazetach, w radiu, telewizji, wreszcie na Instagramie i Facebooku." Głosowanie tutaj. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na Wielkiej Gali z okazji 10-lecia magazynu "Party"!

To niejedyna kategoria na 10-lecie magazynu "Party". Czytelnicy wybierają też m.in. Przebój Dekady, Serial Dekady, Ikonę Stylu, Show Dekady, Inspirację Dekady, Wielkie Serce czy Wielkie Odkrycie. A jak zagłosują słuchacze Radia ZET? Głosowanie trwa do 10 września!

(rokl)

Oceń