Szymon Majewski odpowiedział na "Despacito". Posłuchaj i zobacz klip do „Pasito” - piosenki o twórcy pasków w TVP Info

Tomasz Pietrzyk
10.01.2018 09:49
Szymon Majewski odpowiedział na "Despacito". Posłuchaj i zobacz klip do „Pasito” - piosenki o twórcy pasków w TVP Info
fot. Szymon Majewski

9 stycznia o godz. 19:00 czasu polskiego, światu ukazała się prawdziwa muzyczna sensacja! Raper Szymon M zaatakował internet hitem „Pasito”, czyli polską wersją światowego hitu „Despacito”. Zobacz klip i posłuchaj, jak Szyminem śpiewa o twórcy pasków w TVP Info.  

Poczucie humoru nadal go nie opuszcza. Szymon nie pierwszy raz żartuje z TVP. Nasz brodaty dziennikarz parę dni przed premierą "Pasito", na swoim Facebooku umieścił zdjęcie, na którym pokazał swoje przebranie. Komik odział się w paski informacyjne z TVP Info. Można na nich odczytać m.in., że "Kurski jest dumny z pasków", a także "Próba zablokowania prawdy". Zobaczcie sami:

Warto przypomnieć, że Szymon Majewski co niedzielę zaprasza do Radia ZET ludzi ze świata kultury, sztuki i telewizji. Wszystko po to, żeby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej strony.

Kliknij tutaj i posłuchaj ekskluzywnych wywiadów z gwiazdami na antenie Radia ZET w programie Szymona Majewskiego. Rozmowy pełne dobrej energii, w sam raz na niedzielny podwieczorek i wieczór.