Zamknij

Szymon Majewski rapuje o medialnym konflikcie Kuby Wojewódzkiego i Małgorzaty Rozenek-Majdan [TELEDYSK]

Tomasz Pietrzyk
09.02.2018 12:57
Szymon Majewski rapuje o medialnym konflikcie Kuby Wojewódzkiego i Małgorzaty Rozenek-Majdan [TELEDYSK]
fot. Szymon Majewski

Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek są na wojennej stopie już parę dobrych tygodni. Trzecia wojna medialna trwa w najlepsze, dlatego do tego głośnego sporu postanowił dołączyć nasz dziennikarz Szymon Majewski, który nagrał piosenkę „Wojewódzki vs. Rozenek — Medialna afera". Posłuchaj i zobacz, jak Szymon hip-hopem wkracza w konflikt Gosi i Kuby.

Przypomnijmy, że konflikt Kuby Wojewódzkiego i Małgorzaty Rozenek zaczął się już jakiś czas temu, wyraźnie nasilając się po programie Azja Express, kiedy to Małgorzata i Radosław otwarcie krytykowali partnerkę Kuby – Renate Kaczoruk. Następnie Wojewódzki udzielił szczerego wywiadu, w którym szokująco stwierdził, że Rozenek rozbiła małżeństwo Karoliny Ferenstein-Kraśko, jak również „weszła w show-biznes jak do agencji towarzyskiej”.

Małgorzata Rozenek w Radiu ZET: „Kuba Wojewódzki? Nie chciałabym mieć z nim dobrych relacji. To jest osoba, której nie szanuję”

Szymon Majewski zarapował też o byłym ministrze Szyszko oraz o paskach w TVP INFO. Poza tym w każdą niedzielę od godz 18:00 do godz. 20:00 na antenie Radia ZET można słuchać ekskluzywnych wywiadów Szymona.