Zamknij

Szymon Majewski w ramach kampanii reklamowej Radia ZET własnoręcznie podpisał bilboardy w całej Polsce [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
20.09.2019 10:17
Szymon Majewski własnoręcznie podpisał bilbordy w całej Polsce
fot. Radio ZET

Na początku września 2019 roku Radio ZET wystartowało z kampanią promującą nową, jesienną ramówkę. Z tej okazji Szymon Majewski postanowił zaangażować się w promocję stacji, że osobiście wyruszył w Polskę i własnoręcznie składał podpisy na bilbordach z jego wizerunkiem. Widok Szymona z drabiną pod pachą, pędzlem malarskim i farbą w rękach jest bezcenny. Zobaczcie sami.

 

Nowa ramówka i spot reklamowy „Co tam słychać w Radiu ZET?”

2 września 2019 roku Radio ZET zaprezentowało nową ramówkę i spot reklamowy pod hasłem „Co tam słychać w Radiu ZET?”. Od teraz na antenie Radia ZET możesz usłyszeć nowe głosy, nowe audycje i spełnione marzenia - do zespołu Radia ZET dołączyli m.in. Tomasz Kammel, Robert Karpowicz, Katarzyna Pakosińska, Tomasz Karolak, Czesław Mozil, Maciej Orłoś i Michał Zieliński.

Katarzyna Pakosińska, Tomasz Karolak, Czesław Mozil, Maciej Orłoś i Michał Zieliński dołączają do zespołu Radia ZET

Spot reklamowy Radia ZET [WIDEO]

„Co tam słychać w Radiu ZET?” pod takim hasłem na początku września br. ruszyła pierwsza odsłona nowej kampanii reklamowej Radia ZET. Jej twarzami są Beata Tadla, Tomasz Kammel i Szymon Majewski.

W największych miastach Polski pojawiły się reklamy na nośnikach zewnętrznych (m.in. billboardy, ekrany LED, murale i siatki wielkoformatowe) z wizerunkami Beaty Tadli, Tomasza Kammela i Szymona Majewskiego. Całość koncentruje się na przekazie, „Co tam słychać w Radiu ZET?”, a w jesiennej ramówce stacji słychać sporo. Słuchacze znajdą w niej nie tylko znane i lubiane przez siebie programy, ale również nowe ciekawe pozycje i nowych prowadzących.