Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

To wydarzyło się w Radiu ZET: Podsumowanie 2016 roku

29.12.2016 12:43

Koniec roku to czas refleksji, przemyśleń, podsumowań. W imieniu wszystkich pracowników Radia ZET chcemy Wam podziękować za kolejny wspólnie spędzony rok. Przygotowaliśmy dla Was dogłębne i szczegółowe podsumowanie. Zobaczcie to, co działo się w Radiu ZET w 2016 roku.

To wydarzyło się w Radiu ZET: Podsumowanie 2016 roku

Tomek Florkiewicz został morsem!

Po kilku dniach żmudnych przygotowań Tomek Florkiewicz wykąpał się w zimnym Bałtyku!

Do końca nie wiedzieliśmy, czy Tomek zdecyduje się na ten mrożący krok. Jednak kilka dni przygotowań, rozmowy z kołobrzeskimi morsami oraz obecność słuchacza Sławka sprawiły, że to, co wydawało się niemożliwe, stało się faktem! Zobaczcie, jak Tomek kąpie się w lodowatym morzu :):

Prowadząca Dzień Dobry Bardzo - Aga Kołodziejska skręciła kolano!

Kiedy Tomek stawał się Morsem, ta otrzymała od słuchaczy dość nietypowe i wymagające zadanie, które zamierzała wykonać, podczas swojego urlopowego pobytu we Włoszech... musicie poznać tę historię :)!

Michał Korościel ruszył w Polskę na swojej czarnej bestii

Damian Michałowski założył się z Michałem Korościelem o przejechanie 500 km w 5 dni!

Wyzwanie podjął na początku kwietnia. Od tamtej chwili, aż do momentu startu codziennie sprawdzał ciśnienie w oponach swojego czarnego rumaka, jeździł do Radia 25 km w jedną stronę i ogólnie spał w kasku...

Korościel wystartował! Pewny siebie, odpowiednio przygotowany i wytrenowany wsiadł na swój wierny, czarny rower i ruszył w Polskę!

Zobaczrelację z pokonywania 5 dniowej trasy Korościela.

Słuchacze Radia ZET na Maderze!

Po przyjemnym, relaksującym i pobycie pełnym wrażeń na słonecznej Maderze, nasi słuchacze wrócili do Polski cali, zdrowi i wypoczęci! Zobaczcie galerię zdjęć oraz odcinki specjalnego vloga Szymona z naszych wiosennych poczynań! 

Red Bull Tour Bus z Dawidem Podsiadło

Na początku czerwca, Dawid wsiadł do specjalnego Red Bull Tour Bus'a i ruszył w Polskę! Co jakiś czas, zatrzymywał się w poszczególnych miastach, gdzie wychodził na dach autobusu i grał koncert!

Mogliście to zobaczyć na żywo w Płocku, Częstochowie, Łodzi, Rzeszowie, Gliwicach, Bydgoszczy i Olsztynie. Na wszystkich nie mogło zabraknąć słuchaczy Radia ZET, którzy wygrali możliwość spotkania się z Dawidem Podsiadło twarzą w twarz! Szczęśliwym zwycięzcom i wokaliście towarzyszył nieustannie Marcin Wojciechowski – gospodarz programu ZET na Punkcie Muzyki i prowadzący wszystkie koncerty Red Bull Tour Bus.

Zobaczcie, relację z tej gorącej trasy koncertowej!

EURO 2016: Polska Reprezentacja Kibiców na meczu Polska - Niemcy

Polska Reprezentacja Kibiców pod wodzą kapitana Damiana Michałowskiego wybrała się do Francji, aby dopingować biało-czerwonych podczas meczu z Niemcami. 

Szczęśliwa 15-stka swoją kibicowską przygodę rozpoczęła o godz. 8:00. Nasza ekipa zapakowała się do specjalnego autokaru i wyruszyła na podbój Francji spod PGE Narodowego pod okiem policyjnej eskorty. 

Nasza kadra, której kapitanem został prowadzący program Uważam ZET otrzymała specjalne kibicowskie gadżety: koszulki Polskiej Reprezentacji Kibiców oraz flagi. Od momentu startu wszyscy kadrowicze zaczęli pracować nad swoimi strunami głosowymi, aby te były w perfekcyjnym stanie do meczu Polski z Niemcami. Cała podróż przebiegła w iście piłkarskiej atmosferze. 

Zobaczcieto na własne oczy!

Grono Biegaczy Radia ZET podbiło Wieliczkę!

Damian Michałowski wraz ze świetnym i bardzo rozbieganym Gronem Biegaczy pokonał Półmaraton Wielicki! 

A jak do tego doszło? Przypominamy!

Damian Michałowski musiał stanąć na starcie długodystansowego biegu ponieważ przegrał zakład ze swoim redakcyjnym kolegą, Michałem Korościelem. Ten ostatni wygrał zakład, bo (tak, jak wspominaliśmy wyżej), przejechał na rowerze 500 km w 5 dni.

Dzięki naszemu konkursowi, red. Michałowski skompletował grono biegaczy Radia ZET. Jego celem było wyłonienie walecznej drużyny, która 25 września wystartowała z red. Michałowskim w Półmaratonie Wielickim.

Zobaczrelację wideo z tego wydarzenia.

RADIO ZET SPEŁNIŁO MARZENIA!

Nasi słuchacze zaczęli bujać w obłokach i opowiedzieli nam czego pragną...

Dostaliśmy kilkadziesiąt tysięcy zgłoszeń z marzeniami małymi i dużymi, podniebnymi i dość przyziemnymi. Każde marzenie przemyśleliśmy i spełniliśmy te, które najbardziej chwyciły za nasze serca. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić marzenia choć części z naszych słuchaczy! 

Aga, Tomek i słuchacze w Transylwanii śladami Drakuli

Ekipa Dzień Dobry Bardzo z okazji Halloween zabrała 5 słuchaczy na wycieczkę śladami Drakuli do Transylwanii. Zobacz relację z ich przerażająco-sympatycznej przygody.

Radio ZET i mBank wysłali przedsiębiorców na urlop

Radio ZET i mBank wysłali trzech przedsiębiorców na weekend do ekskluzywnego SPA. Damian Michałowski z Uważam ZET przejął ich obowiązki osobiście zastępując ich w pracy. Zobaczcie, jak nasz redaktor poradził sobie podczas rąbania drewna, szyciu sukien ślubnych i pracy w stadninie koni. 

Koncerty Radia ZET dla Was, słuchaczy

Zespół DeMono zagrał koncert dla słuchaczy Radia ZET! Zobacz relację z wydarzenia, które odbyło się na żaglowcu.

Zespół Zakopower zagrał koncert na Kasprowym Wierchu dla słuchaczy Radia ZET. Zobacz relację z wydarzenie, które odbyło się na bardzo wysokim poziomie!

Zobacz i posłuchaj, akustycznego koncertu Imany oraz zobacz galerię zdjęć z tego gorącego wydarzenia.

Nasi słuchacze zapuścili wąsy dla Dawida Podsiadło i wygrali zaproszenia na koncert w jego wykonaniu, który odbył się w Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Zobaczcie koniecznie jak to wyglądało! 

Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu w Uniejowie. Na scenie nie zabrakło największych gwiazd polskiej estrady, a pod nią – wiernych fanów!

Kombii, Rafał Brzozowski, Natalia Szroder, Varius Manx, Feel... lista jest bardzo długa. Ulubieni artyści Radia ZET i Polsatu porwali tłumy. Takiej dawki emocji nie widzieliśmy dawno. Relację z imprezy znajdziecie TUTAJ.

Koncert Sound’n’Grace i odpalenie 15 metrowej choinki Radia ZET na Zimowym Narodowym

9 grudnia, tuż po godz. 18:00 na Zimowym Narodowym w Warszawie odbył się świąteczny koncert Sound'n'Grace oraz wielkie rozbłyśnięcie 15 metrowej choinki Radia ZET! Oprócz tego Marcin Wojciechowski prosto z lodowiska poprowadził "ZET na Punkcie Muzyki". Zobaczcie relację!

Michał Korościel wręczył i ubrał choinkę słuchaczowi

16 grudnia na Facebook'u Uważam ZET redaktorzy Michałowski i Korościel ogłosili zabawę, która polegała na tym, aby w komentarzach pod postem wrzucić zdjęcie z miejscem, w którym chcielibyście, aby stanęła choinka od Radia ZET. 21 grudnia w Białobrzegach Radomskich odbyła się realizacja.

Wszystkiego dobrego!!!

Dziękujemy Wam bardzo za te wszystkie fantastyczne momenty. Jak sami widzicie, gdyby nie Wy, to nie byłoby nas! Z okazji zbliżającego się nowego roku życzymy Was wszystkiego co najlepsze, mnóstwa zdrowia, cudownych chwil z Radiem ZET oraz tego, aby Wasze najskrytsze marzenia zostały zrealizowane. Pozdrawiamy i ściskamy - cała ekipa Radia ZET! :) 

 

Oceń