Zamknij

Tomasz Kammel w Radiu ZET: Jestem człowiekiem celu, zawsze sobie jakiś wytyczam [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
12.09.2019 13:11
Tomasz Kammel w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Znany YouTuber, konferansjer, gwiazda telewizji i od września 2019 roku głos Loterii Marzeń Radia ZET. Pierwszym gościem Szymona Majewskiego po wakacyjnej przerwie był Tomasz Kammel, który opowiedział o wylatywaniu i wracaniu do telewizji, o tym jak gadać z szefem, żeby nie wylecieć z hukiem z jego gabinetu i o wpadkach, których było sporo... 

 

Tomasz Kammel prowadzącym w Radiu ZET

Od września 2019 roku Tomasz Kammel dołączył do obsady nowej ramówki Radia ZET. Kammel został głosem i gospodarzem „Loterii Marzeń” (pon - pt 16:47). Ponadto, Tomek poprowadzi audycję poradnikową „Kammel Czanel” (wt i czw po godz. 12:00), w której podzieli się swoim bogatym doświadczeniem i doradzi słuchaczom, jak odnaleźć się w mniej lub bardziej oczywistych sytuacjach. 

Loteria-Marzen-Radia-Zet

Wywiady Szymona Majewskiego „Nie Mam Pytań”

W nowej ramówce Radia ZET Szymon Majewski powraca ze swoimi autorskimi wywiadami i co niedzielę do Radia ZET zaprasza ludzi ze świata kultury, sztuki i telewizji. Wszystko po to, aby Słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej i często nieoczywistej strony.

Wszystkich wywiadów Szymona Majewskiego możesz odsłuchać w naszej aplikacji w zakładce podcasty lub obejrzeć na podstronie programu oraz naszym kanale na YouTubie.