Tomasz Kammel zadebiutował w Loterii Marzeń Radia ZET. Słuchaczka wygrała 21 tysięcy złotych [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
09.09.2019 18:05
Tomasz Kammel zadebiutował w Radiu ZET w roli prowadzącego Loterii Marzeń
fot. Radio ZET

9 września 2019 roku Tomasz Kammel zadebiutował w roli prowadzącego Loterii Marzeń Radia ZET. Słuchaczka, która odebrała telefon na początku była w szoku, a potem stała się bogatsza o 21 tysięcy złotych! Zobacz wideo z debiutu Tomka Kammela.

 

Tomasz Kammel od września 2019 w Radiu ZET

W nowej ramówce Radia ZET Tomasz Kammel został głosem i gospodarzem „Loterii Marzeń”. Ponadto, poprowadzi audycję poradnikową „Kammel Czanel”, w której podzieli się swoim bogatym doświadczeniem i doradzi słuchaczom, jak odnaleźć się w mniej lub bardziej oczywistych sytuacjach. 

Zobacz także

Loteria Marzeń Radia ZET [JAK WYGRAĆ PIENIĄDZE W RADIU ZET?]

Aby wziąć udział w Loterii Marzeń Radia ZET, należy wysłać SMS o treści IMIĘ pod numer 7223. Koszt jednej wiadomości SMS wynosi 2,46 zł z VAT. Więcej informacji o naszej zabawie oraz jej regulamin znajdziesz na podstronie.

Radio ZET Spełnia Marzenia [ZGŁOŚ SWOJE MARZENIE] 

Warto dodać, że Radio ZET od 9 września 2019 roku ponownie spełnia marzenia wszystkich Polaków. Od teraz w każdym porannym programie „Dzień Dobry Bardzo” przed milionami słuchaczy będziemy realizować jedno marzenie. Więc jeśli marzy Ci się lot w nieznane? A może nowy samochód? Lub po prostu potrzebujesz więcej wolnego czasu dla siebie, to napisz nam o tym i przekonaj nas, dlaczego powinniśmy spełnić akurat Twoje marzenie. Kto wie — może tym razem akurat Twoje lub Twoich bliskich marzenie uda się nam zrealizować? Napisz nam, o czym marzysz i słuchaj Radia ZET — to takie proste.