Tylko w Radiu ZET: Zgarnij bilety na łódzki koncert Thirty Seconds to Mars

Tomasz Pietrzyk
28.03.2018 12:38
Tylko w Radiu ZET: Zgarnij bilety na łódzki koncert Thirty Seconds to Mars
fot. Materiały promocyjne

W muzycznym paśmie Marcina Wojciechowskiego i sobotnim programie Zbyszka Zeglera można wygrać podwójne bilety na koncert 30 Seconds to Mars — koncert amerykańskiego zespołu odbędzie się 18 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie.

Zespół został okrzyknięty jedną z najlepszych koncertowych grup na świecie. Tytuł ten umocnili premierowym wykonaniem koncertowym singla podczas przełomowego występu z wykorzystaniem innowacyjnej technologii podczerwieni i z gościnnym udziałem Travisa Scotta na gali MTV VMA Award. Thirty Seconds to Mars wykonali „Walk on Water” — pierwszy singiel z nadchodzącego 5. albumu studyjnego grupy. Zespół został właśnie nominowany do MTV European Music Awards — gala odbędzie się 12 listopada tego roku. 

Thirty Seconds to Mars, w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic, mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. 4 lipca zespół nakręcił dokument zatytułowany „A Day In the Life of America ” angażujący 90 ekip w 50 stanach (włączając Waszyngton i Puerto Rico). Projekt ukazuje jeden dzień z życia w Ameryce. „A Day in the Life of America” ukaże się w 2018 roku.  Thirty Seconds to Mars pracują aktualnie nad bardzo wyczekiwanym 5. albumem planowanym na przyszły rok. 

Ciekawostką okazuje się fakt, że według najnowszych badań regularne bywanie na koncertach może sprawić, że będziemy żyli o wiele dłużej. Firma O2 i specjalizujący się w behawioryzmie Patrick Fagan z brytyjskiego Goldsmith University podjęli się zbadania bezpośredniego wpływu muzyki na żywo na życie człowieka... 

... dlatego słuchaj uważnie „Wieczoru z Radiem ZET” i zgarnij podwójny bilet na to wielkie muzyczne wydarzenie! Od poniedziałku do piątku, między 18:00 a 22:00 — zapraszam, Marcin Wojciechowski.

Źródło: materiały prasowe