Ula Radwańska o przepięknym weselu Caroline Woźniacki: "Wszyscy goście spali w willach z basenami" [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
18.06.2019 11:03
Ula Radwańska
fot. Radio ZET

Tenisistka Caroline Woźniacki w weekend wzięła ślub z byłym koszykarzem NBA Davidem Lee. Wśród gości znalazły się siostry Radwańskie. Jedna z nich po powrocie do Polski odwiedziła nasze radiowe studio i opowiedziała słuchaczom Radia ZET o bajkowym weselu i o zabawie do białego w przepięknych okolicznościach włoskiej Toskanii. 

 

Siostry Radwańskie na weselu Caroline Woźniacki

Dunka Caroline podczas swoich bardzo ważnych dni była mocno wspierana nie tylko przez swoją rodzinę i bliskich, ale także przez dwie piękne Polki. Ci w mediach społecznościowych śledzą obie siostry Radwańskie mogli zobaczyć na opublikowanych zdjęciach ich piękne kreację oraz kreację ich partnerów. Dodajmy, że gościem na weselu Caroline Woźniacki był też deblista Marcin Matkowski. W uroczystości ślubnej wzięło udział ok. 120 osób.

Dzieciaki do Rakiet. Akcja promująca grę w tenisa

Prowadzący poranny program w Radiu ZET "Dzień Dobry Bardzo" spotkali się z Ulą też po to, aby porozmawiać o bardzo ważnej akcji, która startuje już po raz czwarty. Akcja "Dzieciaki do Rakiet" to ogólnopolska akcja promująca tenisa ziemnego wśród dzieci w wieku 5-12 lat oraz ich rodziców. Radio ZET i Urszula Radwańska mają przyjemność wspierać tę akcję. Więcej o akcji Dzieciaki do rakiet przeczytasz na ich oficjalnej stronie - www.dzieciakidorakiet.pl