Zamknij

Uniejów 2019: Zapraszamy na koncert Radia ZET pod hasłem "Siła Muzyki" [WSTĘP WOLNY]

Tomasz Pietrzyk
17.09.2019 16:26
Uniejów. Koncert Radia ZET w Uniejowie 21 września 2019
fot. Radio ZET

21 września 2019 roku w Uniejowie odbędzie się koncert Radia ZET pod hasłem „Siła Muzyki Radia ZET”. Na scenie pojawią się znane polskie gwiazdy, m.in. Lady Pank, Kult, Krzysztof Cugowski oraz zespół Baila&Goza. Szczegółowe informacje o imprezie kończącej lato zamieszczamy poniżej.

Radio ZET — koncerty 2019: kto wystąpi w Uniejowie? Gdzie odbędzie się koncert? Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy najważniejsze informacje o koncertach „Siła Muzyki Radia ZET”.

Koncert Radia ZET 2019 - Uniejów: kto wystąpi i kiedy się odbędzie?

Ostatnim przystankiem na koncertowej trasie Radia ZET w 2019 roku jest koncert w Uniejowie. 21 września 2019 na scenie specjalnie dla wszystkich fanów pojawią się Lady Pank, Kult, Krzysztof Cugowski oraz zespół Baila&Goza. Wszyscy, którzy przybędą na wydarzenie, będą mieli też szansę spotkać prezenterów Radia ZET, którzy poprowadzą koncert. Nie zabraknie oczywiście konkursów z nagrodami!
Podczas koncertu Radia ZET w Uniejowie zgromadzona publiczność może także liczyć na wspólną zabawę z prezenterami Radia ZET — Kamilem Noselem i Michałem Korościelem.
Dla nieobecnych podczas ostatniego letniego koncertu Radia ZET w Uniejowie przygotowane zostaną specjalne relacje, które będzie można usłyszeć w Radiu ZET. Dodatkowo to, co będzie działo się podczas koncertów, pokażemy od kulis w naszych mediach społecznościowych — na Facebooku oraz Instagramie.