Zamknij

Uszczęśliwiliśmy kolejnych Słuchaczy. Radio ZET spełnia marzenia!

Jan Kwietniewski
20.11.2020 10:35
Uszczęśliwiliśmy kolejnych Słuchaczy. Radio ZET spełnia marzenia!

W Radiu ZET kochamy Was uszczęśliwiać, dlatego nie przestajemy spełniać Waszych marzeń. Zobaczcie, ile dostarczyliśmy radości i to tylko w jednym dniu! Tak wyglądało spełnianie Waszych marzeń Radiu ZET w czwartek 19 listopada.

Używając specjalnego formularza na RadioZET.pl, napisał do nas Krzysztof ze Stalowej Woli. Marzył, by móc odetchnąć pełną piersią, powietrzem czystym przyjemnym, uwolnionym od smogu. Poprosił nas o oczyszczacz z nawilżaczem. Potrzebował go, by uwolnić rodzinę od drobnych zarazków i... rozpocząć Dzień Dobry Bardzo!

Marcin, Agnieszka i Robert z Dzień Dobry Bardzo zadzwonili do Krzysztofa na żywo w trakcie programu. Taką rozmowę po prostu trzeba zobaczyć!

Ale to był dopiero początek. Po Dzień Dobry Bardzo antenę Radia ZET przejął Michał Adamski. W jego rękach było spełnienie kolejnego marzenia, które używając specjalnego formularza na RadioZET.pl, wysłała nam nasza Słuchaczka. Paulina ze Sławek marzyła o kursie gotowania, który pozwoliłby jej rozwinąć swoje kulinarne umiejętności.  Paulina chciałaby w przyszłości otworzyć restauracje z przysmakami kuchni polskiej. Posłuchajcie, jak spełniliśmy jej marzenie!

W Radiu ZET codziennie od poniedziałku do piątku spełniamy nie jedno, nie dwa, a aż trzy marzenia! Dlatego również w Uważam ZET mieliśmy przyjemność to zrobić. Ewelina i Damian zadzwonili do Danuty z Bliżyna. Napisała nam na RadioZET.pl, używając specjalnego formularza, że chciałaby zrobić sobie wyjątkowy prezent na 50-te urodziny. Jaki dokładnie? Piękny kolorowy tatuaż.

Jestem mamą dwóch dorosłych córek. Myślę, że teraz mogłabym sobie pozwolić na spełnienie mojego marzenia. Kolorowe tatuaże są drogie nigdy mnie nie było stać na zrobienie sobie takiego prezentu

- napisała nam Danuta.

Jesteście ciekawi, jak nasza Słuchaczka zareagowała na telefon z Radia ZET? Zobaczcie wideo!

Napisz nam, o czy marzysz [ZGŁOŚ SWOJE MARZENIE]

Stało się już niepisaną tradycją, że Radio ZET co roku spełnia marzenia słuchaczy. W tym roku jest podobnie, a akcja spełniania marzeń potrwa aż do Świąt Bożego Narodzenia. Schemat zgłoszeń w porównaniu z poprzednimi edycjami pozostaje bez zmian. Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy słuchać Radia ZET, a swoje marzenie zgłosić na dedykowanej podstronie akcji i opisać, dlaczego właśnie Twoje marzenie powinno zostać spełnione.
Więcej tutaj!