Zamknij

W grudniu startuje 5 edycja Zimowy Narodowy. Zobacz, jakie atrakcje będą w tym roku

Tomasz Pietrzyk
19.10.2017 13:02
W grudniu startuje 5 edycja Zimowy Narodowy. Zobacz, jakie atrakcje będą w tym roku
fot. facebook.com/zimowy.narodowy

2 grudnia 2017 roku rusza jubileuszowa 5. edycja Zimowego Narodowego. Na płytę PGE Narodowego powróci Zimowe Miasteczko, lodowiska, górka lodowa i wiele innych atrakcji, z kolei na parkingu podziemnym powstanie kryty skatepark. Partnerem Zimowego jest Radio ZET.

W tym roku, ze względu na kalendarz meczów piłkarskich rozgrywanych na PGE Narodowym, Zimowy Narodowy rusza 2 grudnia. Powrócą stałe atrakcje, lodowiska, górka lodowa, curling, bumper cars, skatepark. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie też wiele akcji specjalnych i imprez towarzyszących z okazji 5 urodzin Zimowego Narodowego!
Tegoroczną nowością będzie kształt Zimowego Miasteczka, który z pewnością zaskoczy stałych bywalców lodowisk na PGE Narodowym. Będą atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zimowy Narodowy wraca po raz piąty! To projekt, który wpisał się na stałe w kalendarz imprez zimowych stolicy, czego potwierdzeniem jest nagroda za Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2017 i który podbił serca warszawiaków i gości z innych miast! Lodowiska, górka lodowa i pozostałe atrakcje, to okazja do aktywnego spędzenia czasu wolnego z bliskimi, ale przede wszystkim Zimowy Narodowy jest miejscem, które tworzy niezapomniane emocje, chwile i wspomnienia. Stąd jego sukces. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich 2 grudnia, właśnie na Zimowy Narodowy, aby sami poczuli tą magię i wyjątkowość tego miejsca - mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications i organizator Zimowego Narodowego.

Zimowy Narodowy potrwa od 2 grudnia 2017 do początku marca 2018 roku.

Źródło: mat. promocyjne.