Zamknij

28. Finał WOŚP: Licytuj Złote Serduszko Radia ZET z numerem 30 [SZCZEGÓŁY AUKCJI]

Tomasz Pietrzyk
10.01.2020 14:47
WOŚP: Licytuj Złote Serduszko Radia ZET z numerem 30
fot. Radio ZET

W sobotę 11 stycznia 2020 roku w Radiu ZET rozpocznie się licytacja Złotego Serduszka z numerem 30. Sprawdź szczegóły i dowiedz się, jak wziąć udział w licytacji. Słuchaj uważnie Radia ZET i graj razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy - do końca świata i o jeden dzień dłużej. 

28. Finał WOŚP: Szczegóły licytacji Złotego Serduszka Radia ZET

Licytacja Złotego Serduszka z numerem 30. rozpocznie się w sobotę 11 stycznia z samego rana, a zakończy się w niedzielę, tuż przed symbolicznym światełkiem do nieba — to właśnie wtedy na antenie Radia ZET poznamy zwycięzcę licytacji Złotego Serduszka.

W licytacji Złotego Serduszka może wziąć osoba, która na znak od prowadzącego dodzwoni się pod nr. 321 321 321. Wtedy słuchacz na antenie Radia ZET deklaruje kwotę, jaką chce przekazać za serduszko na rzecz WOŚP.

 

O aktualnych kwotach będziemy informować na antenie, tutaj oraz w naszych kanałach social media (Facebook i Instagram). Przypomnijmy też, że rok temu licytacja na naszej antenie skończyła się kwotą 33 tys. zł. Więcej o przebiegu zeszłorocznej licytacji przeczytasz tutaj:

33 000 złotych za Złote Serduszko Radia ZET! Wylicytował je Damian z Ostrowca Świętokrzyskiego

 

Radio ZET patronem medialnym 28. Finału WOŚP

Radio ZET po raz drugi ma zaszczyt być patronem medialnym Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasi dziennikarze od początku stycznia na bieżąco relacjonują o przygotowaniach do niedzielnego wydarzenia, a sam szef WOŚP pojawi się w naszym studiu w sobotę, 11 stycznia w programie Beaty Tadli „To właśnie weekend”.

Dodajmy, że niedzielna ramówka zostanie podporządkowana 28. Finałowi WOŚP. Przez cały dzień dziennikarze będą relacjonować najważniejsze wydarzenia związane z przebiegiem zbiórki środków na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, a na placu Bankowym w Warszawie stanie Specjalne studio Radia ZET. Wszystko to, co będzie działo się 12 stycznia będzie można podejrzeć na naszym Facebooku oraz Instagramie. 

Dodajmy, że każde Złote Serduszko jest numerowane. Co roku kilka Złotych Serduszek fundacja WOŚP przekazuje do „licytowania” w sztabach oraz na antenach stacji radiowych. Tradycyjnie Złote Serduszko nr 13, z każdego Finału WOŚP, pozostaje w Fundacji.

Aukcje WOŚP: Licytuj monolog Szymona Majewskiego „One Mąż Show”

Nasz brodaty radiowiec również przyłącza się do wspólnego grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i dokłada swoją cegiełkę w postaci aukcji w serwisie Allegro. Szymon Majewski na rzecz WOŚP w 2020 roku ofiarowuję monolog „One Mąż Show”, który od lat gra w Och Teatrze. 

W skład monologu, który zagrał już ponad 130 razy wchodzą:

 • życiowe żarty z mojego małżeństwa
 • 3 suchary (na bis dorzucam 2)
 • zdjęcia ilustrujące mękę mojego małżeńskiego życia (całe 26 lat)
 • jeden tajemniczy rekwizyt
 • jeden słoik

Monolog Szymona Majewskiego trwa 90 minut - w międzyczasie jestem śmieszny i dużo się ruszam. Mogę być niespodzianką dla kogoś. Gdy mnie zlicytujecie, to zagram gdzie chcecie:

 • Dla Was w domu
 • Dla Was w ogrodzie
 • Dla Waszych znajomych u nich domu
 • Dla Was w klubie
 • Dla Waszych pracowników
 • Na Waszym weselu

Ps. Z mojego monologu do tej pory wyszły tylko 2 osoby, byli to Hiszpanie, którzy pomylili mnie z fiestą - mówi Majewski.

Link do licytacji monologu Szymona -  https://allegro.pl/oferta/szymon-majewski-one-maz-show-8696125380

Grajmy razem! Do końca świata i jeden dzień dłużej!