Zamknij

Wielka Trasa Śniadaniowa Radia ZET: Ostatnia szansa na zjedzenie darmowego śniadania [LISTA MIAST, DATY]

Tomasz Pietrzyk
18.09.2019 15:59
Darmowe śniadania od Radia ZET. 19.09 Wrocław
fot. Radio ZET

„Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET i Sokołowa” zmierza ku końcowi. Sprawdź szczegóły naszej śniadaniowej trasy, zobacz, co pysznego przygotowaliśmy w menu i dowiedz się, gdzie stanie nasz radiowy food truck 19 oraz 20 września.

Ostatnie darmowe śniadania od Radia ZET [DATY, LISTA MIAST]

Wielka Trasa Śniadaniowa Radia ZET rozpoczęła się w Słupsku 9 września 2019 roku. Na pomorze trafiliśmy dzięki słuchaczowi Kamilowi, który poprzez specjalny formularz napisał do nas wiadomość na tyle przekonywującą, że nasze śniadaniowe tournée po Polsce postanowiliśmy rozpocząć właśnie w jego mieście. Każdego następnego dnia dzięki zaproszeniom słuchaczy częstowaliśmy pysznymi śniadaniami mieszkańców:

  • Gdyni na zaproszenie Beaty
  • Starogardu Gdańskiego na zaproszenie Anity
  • Inowrocławia na zaproszenie Donaty
  • Torunia na zaproszenie Pawła
  • Gorzowa Wlkp. na zaproszenie Marty
  • Legnicy na zaproszenie Grażynki
  • Wałbrzychu na zaproszenie Wioletty

Do końca naszej śniadaniowej trasy pozostały jeszcze dwa dni. 19 września 2019 będziemy we Wrocławiu, natomiast to, gdzie będziemy 20 września okaże się tuż po zakończeniu wielkiej uczty w stoli dolnego śląska. Bądźcie czujni i słuchajcie Radia ZET. 

19.09 Wrocław: Zapraszamy na darmowe śniadanie [LOKALIZACJA, MENU]

Pożywne śniadanie na Dzień Dobry Bardzo będzie można zjeść 19 września 2019 roku we Wrocławiu na Placu Solnym. Dzięki słuchaczce Bogusi zapraszamy wszystkich w godzinach 7:00-11:00.

Śniadania będzie serwował dobrze znany z anteny Radia ZET — Kamil Nosel, który tym razem wcieli się w rolę dziennikarza-kucharza. W śniadaniowym menu znajdziecie klasyczne kiełbaski z wody z pomidorami, parówki z serem w omlecie z pomidorami i oregano, czy parówki z pieczoną cukinią i sosem z pesto ziołowym i pieczywem. Szykuje się bardzo smacznie!

„Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET i Sokołowa” to doskonała okazja do zrobienia wspólnego zdjęcia czy zajrzenia do satelitarnego wozu transmisyjnego. Relacje ze wspólnego śniadania będzie można usłyszeć na antenie Radia ZET, a także zobaczyć na Instagramie (radio_zet) i radiozet.pl.

To, gdzie pojawimy się 20 września w piątek zależy od Ciebie! Aby zorganizować śniadanie dla swojego miasta, zgłoś swoje miasto.