Zamknij

Wielka wygrana w Loterii Marzeń. Tomasz Kammel wręczył Arturowi 100 000 tysięcy złotych [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
27.09.2019 18:16
Wielka wygrana w Radiu ZET! Kammel wręczył słuchaczowi 100 000 tysięcy złotych
fot. Radio ZET

27 września 2019 roku z pewnością na długo, jeśli nie na całe życie zostanie w głowie słuchacza Artura, który z ust Tomasza Kammela przyjął 100 000 tysięcy złotych! W trakcie finału Loterii Marzeń obecna była nasza kamera. Zobaczcie, jak wielkie pieniądze wygrywa się w Radiu ZET. 

 

Loteria Marzeń Radia ZET [JAK WYGRAĆ PIENIĄDZE W RADIU ZET?]

Aby wziąć udział w Loterii Marzeń Radia ZET i powalczyć o duże pieniądze, należy wysłać SMS o treści IMIĘ pod numer 7223. Koszt jednej wiadomości SMS wynosi 2,46 zł z VAT. Więcej informacji o naszej zabawie oraz jej regulamin znajdziesz na podstronie.

Radio ZET Spełnia Marzenia [ZGŁOŚ SWOJE MARZENIE] 

Warto dodać, że w Radiu ZET możesz też spełnić swoje marzenia. W każdym porannym programie „Dzień Dobry Bardzo” ogłaszamy, że zrealizujemy czyjeś marzenie. Więc jeśli marzy Ci się lot w nieznane? A może nowy samochód? Lub po prostu potrzebujesz więcej wolnego czasu dla siebie i swoich bliskich, to napisz nam o tym i przekonaj nas, dlaczego powinniśmy spełnić akurat Twoje marzenie. Kto wie — może tym razem akurat Twoje lub Twoich bliskich marzenie uda się nam zrealizować? Napisz nam, o czym marzysz i słuchaj Radia ZET — to takie proste.