Zamknij

Wielkie wietrzenie magazynów Radia ZET. Zostały OSTATNIE rowery

Jan Kwietniewski
30.05.2021 10:29
Wielkie wietrzenie magazynów Radia ZET. Zostały OSTATNIE rowery
fot. ---

Przez cały kwiecień i maj rozdawaliśmy Wam rowery.  Jednoślady zostały przygotowane specjalnie na nasze zamówienie, tak by mieć dla Was coś unikatowego. Teraz nadszedł czas, by skończyć Rowerowy Maj, ale przysłowiową kropkę nad i postawimy z przytupem. Ostatni dzień maja to WIELKIE WIETRZENIE ROWEROWYCH MAGAZYNÓW RADIA ZET. Sprawdźcie szczegóły!

Przez całą naszą zabawę mechanizm wygrywania rowerów był prosty. Kiedy na naszej antenie usłyszeliście dźwięk rowerowego dzwonka, wystarczyło, że chwyciliście za telefon i zadzwoniliście do Radia ZET. Wybierając numer 321 321 321 dawaliście sobie szansę na zgarnięcie unikatowego ZETkowego roweru. Podczas wielkiego wietrzenia rowerowych magazynów Radia ZET mechanizm jest ten sam. Tutaj też wygra osoba, która dodzwoni się do nas jako pierwsza.

Był Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. Potem Rowerowy Maj.

Jak poprzednio, naszą zabawę zaczęliśmy w kwietniu. Uwielbiamy Was rozpieszczać, dlatego chcieliśmy to zrobić i tym razem! Za oknem zaczęło się robić coraz ładniej, więc były to idealne okoliczności, by zacząć rozdawanie rowerów!

Przez cały kwiecień mogliście wygrywać w Radiu ZET specjalne rowery. Niezwykłe, bo przygotowane na nasze jasne zamówienie, przez co była dostępna ich ograniczona liczba. Mieliśmy wielką frajdę, bawiąc się razem z Wami i rozdając te rowery, dlatego stwierdziliśmy, że przedłużamy akcję. Tak powstał Rowerowy Maj w Radiu ZET.

Rowerowe wyzwanie Radia ZET. Bawiliśmy się przez 2 edycje.

Przez cały okres trwania naszej zabawy mogliście wziąć udział w Rowerowym wyzwaniu Radia ZET. Łącznie przejechaliśmy ponad 400 000 kilometrów. To, aż 10 razy tyle, ile wynosi obwód równika! W specjalnej aplikacji mogliście monitorować swoje postępy. Dziękujemy, że byliście z nami.

Wielkie wietrzenie magazynów Radia ZET. Zostały OSTATNIE sztuki ZETowych rowerów.

Czas, kiedy tak dobrze się bawiliśmy, uszczęśliwiając Was nowymi rowerami od Radia ZET nie mógł się skończyć bez wielkiego finału. Dlatego przed nami „Grande Finale”! W Radiu ZET zaczynamy wielkie wietrzenie rowerowych magazynów. Ostatni dzień maja, to czas, kiedy rozdamy mnóstwo rowerów. Dlatego pamiętajcie, by słuchać nas uważnie i gdy tylko usłyszycie dźwięk dzwonka, wybrać numer 321 321 321. Zasady naszej zabawy są tutaj! A regulamin wielkiego wietrzenia rowerowych magazynów Radia ZET znajdziecie poniżej.

.