Zamknij

Znajdź Kamila Nosela i wygraj hulajnogę [SZCZEGÓŁY]

Jan Kwietniewski
07.07.2021 12:27
Znajdź Kamila Nosela i wygraj hulajnogę [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio Zet

Gdzie się ukryje? Za kogo się przebierze? Jakie miasta odwiedzi? Kamil Nosel rusza w Polskę w ramach akcji "Znajdź Nosela". Poznaj szczegóły naszej zabawy1

Już kolejny rok z rzędu słuchacze Radia ZET mogą szukać Kamila Nosela. Nasz dziennikarz w specjalnej charakteryzacji i przebraniu ukrywa się gdzieś w Polsce, a na naszej antenie podpowiadamy, gdzie możecie go znaleźć.  Dlatego opłaca się słuchać Radia ZET. Naszą zabawę zaczęliśmy w piątek 9 lipca i potrwa ona przez całe wakacje. Pierwszym przystankiem na naszej letniej trasie była Łeba. Kamil Nosel ukrył się tam w automacie z kawą!

Znajdź Nosela. O co chodzi?

Raz w tygodniu Kamil Nosel ukrywa się gdzieś w Polsce. W specjalnych wejściach antenowych podpowiada słuchaczom, za kogo się przebrał i gdzie można go znaleźć. W poprzednich latach był już na przykład ochroniarzem, kobietą robiącą zakupy w centrum handlowym i wędkarzem. W tym roku, na pierwsze poszukiwania, ukrył się w automacie z kawą.

Znajdź Nosela. Edycja 2021

Począwszy od 9 lipca, co tydzień, Kamil ukrywa się gdzieś w Polsce. W tym roku jednak nie zdradzamy wcześniej, jakie miasta odwiedzi. Jedynym sposobem, aby się tego dowiedzieć, jest słuchanie Radia ZET. Na naszej antenie Kamil Nosel próbuje naprowadzić Was na swój trop. 

Znajdź Nosela. Sprawdź nas również w sieci

Oczywiście najważniejsze podpowiedzi, co do tego, gdzie jest Kamil i za kogo się przebrał, będą prezentowane na antenie Radia ZET. Pamiętajcie jednak, że równie dużo dzieje się na Instagramie Radia ZET. Warto nas zaobserwować i uważnie śledzić. W końcu każda wskazówka się liczy!

Znajdź Nosela. Co można wygrać?

Dlaczego warto szukać Nosela? To proste! Bo można wygrać specjalny ZETkowy hulajnogę. Jednoślad przygotowany specjalnie na nasze zamówienie. Aby zgarnąć taką nagrodę trzeba, jako pierwszy, słuchać wskazówek w Radiu ZET i znaleźć Kamila Nosela.

Regulamin naszej akcji znajdziecie tutaj: