Zamknij

Wygraj bilety na koncert Rogera Watersa [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
23.07.2018 12:17
Wygraj bilety na koncert Rogera Watersa [SZCZEGÓŁY]
fot. mat. promocyjne

To istna legenda muzyki rockowej! Współzałożyciel jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na świecie - Pink Floyd, a także wybitny kompozytor i autor tekstów. Od poniedziałku (23.07) w Radiu ZET masz świetną okazję by wygrać podwójne bilety na jego sierpniowy koncert w Krakowie lub Gdańsku!

Roger Waters zagra dwa koncerty w Polsce: bilety na to muzyczne przedsięwzięcie do wygrania w Radiu ZET!

Radio ZET rozdaje podwójne bilety na koncert Rogera Watersa. Legendarny wokalista wystąpi w Polsce dwa razy - w Krakowie i w Gdańsku. Będzie to koncert w ramach nowatorskiej trasy koncertowej zaplanowanej na przyszły rok.

Co trzeba zrobić, aby WYGRAĆ bilety? To proste! Słuchaj uważnie Radia ZET i kiedy tylko usłyszysz pytanie od prowadzącego dot. Rogera Watersa — zadzwoń do nas jak najszybciej z odpowiedzią na numer 321 321 321. Życzymy powodzenia i do usłyszenia w Radiu ZET!

Roger Waters o swojej nadchodzącej trasie: "Wyruszamy z nowym show w trasę. o będzie mieszanka rzeczy z mojej długiej kariery, z moich lat z Pink Floyd i nowości. Najprawdopodobniej 80% to będzie stary materiał, a 20% nowy – ale wszystko połączone tematem ogólnym. Obiecuję, że czeka Was świetne show. Spektakularne – tak jak wszystkie moje poprzednie."

Podczas koncertów Rogera Watersa będziemy świadkami najnowocześniejszej produkcji audiowizualnej, a nasze uszy poznają kwadrofoniczny system dźwiękowy. Nie może Was tam zabraknąć! Mamy dla Was bilety ze wspaniałymi miejscami - słuchaj Radia ZET i wygraj bilety na koncert Rogera Watersa!

Źródło: ebilet.pl