Wygrała licytację „Dzień w Radiu ZET” na rzecz WOŚP — zobacz relację z jej wizyty w naszej redakcji

Tomasz Pietrzyk
05.02.2018 16:52
Wygrała licytację „Dzień w Radiu ZET” na rzecz WOŚP — zobacz relację z jej wizyty w naszej redakcji
fot. Radio ZET

Radio ZET po raz kolejny przyłączyło się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wystawiając na licytację „Dzień w Radiu ZET“, który został wylicytowany za 11 100,00 PLN — ta ogromna kwota zasiliła konto WOŚP. Szczęśliwą zwyciężczynią licytacji została Pani Katarzyna, która wraz ze swoją córką Zuzią pod okiem m.in. Agi i Tomka, Kamila Nosela i Konrada Piaseckiego poznała tajniki pracy w naszej redakcji.

Jej wizyta rozpoczęła się z samego rana, bo tuż po godz. 6:00 rano. To właśnie wtedy Kasia przekroczyła drzwi do magicznego świata radia. Na miejscu czekaliśmy na nią z mnóstwem atrakcji.

Na początku zwyciężczyni licytacji na rzecz WOŚP zajrzała do prowadzących Poranek z Radiem ZET, gdzie na parę minut została trzecią prowadzącą poranne pasmo. Jej debiut na antenie Radia ZET miał miejsce tuż po 7:00 rano. Posłuchajcie sami:

Następnie nasza nowa dziennikarka opowiedziała dokładnie o tym całym zdarzeniu oraz zapowiedziała piosenkę Piotra Kupichy i Lanberry „Gotowi na wszystko”.

Zwyciężczyni licytacji następnie udała się do newsroomu, spotkała się z Konradem Piaseckim.

IMG_6594

Miała także okazję uczestniczyć w kolegium dziennikarskim, podczas którego otrzymała własny temat i aby go zrealizować, udała się na Stadion Narodowy, gdzie pod okiem reporterki Natalii Żyto nagrała i zmontowała własny materiał. Jej news został wyemitowany w wiadomościach Radia ZET w trakcie trwania programu prowadzonego przez Marcina Sońtę, czyli po godz. 10:00. Posłuchajcie i oceńcie sami:

 
IMG_6604
 
IMG_6621
 

Następnie nasza nowa dziennikarka udała się na lunch, gdzie wspólnie z Kamilem Noselem zjadła smaczny posiłek, aby mieć szansę na kolejne atrakcje. Po powrocie do naszej siedziby udała się na odwiedziny innych rozgłośni należących do Grupy Eurozet — Antyradio, Meloradio i ChilliZET.

Swój „Dzień w Radiu ZET” zakończyła się wizytą w popołudniowym paśmie Kamili Terpiał i Romka Osicy. Podczas audycji Pani Kasia i jej córka Zuzia zostały namówione do wspólnego śpiewania: 

 

Licytacja Dnia w Radiu ZET zakończyła się o godz. 9:00 w poniedziałek 15 stycznia.

sdas

26. Finał WOŚP odbył się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem było pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

IMG_6623

Pani Katarzyno! Dziękujemy bardzo serdecznie za wspólnie spędzony dzień. Jest nam niezmiernie miło, że wspólnie mogliśmy zagrać podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.