Zamknij

Wyspa Przetrwania: Damian Michałowski o życiu na Fidżi "Kokosy ratowały życie, ale mogły też zabić lub zranić"

Tomasz Pietrzyk
12.09.2017 16:32
Wyspa Przetrwania: Damian Michałowski o życiu na Fidżi "Kokosy ratowały życie, ale mogły też zabić lub zranić"
fot. Materiały promocyjne

Damian Michałowski na antenie Radia ZET zdradza kulisy z życia na Wyspie Przetrwania - wyspie Fidżi. Prowadzący reality show w "Dniu z Radiem ZET" opowiedział o tym, jakie zagrożenie uczestnikom programu sprawiały rosnące wysoko na palmach kokosy. 

 

W piątek, 8 września o godz. 20:05 wystartował pierwszy odcinek "Wyspy Przetrwania", który oglądało średnio 1,41 mln widzów (9,58 proc. udziału) - podają Wirtualne Media.

Jak na pierwszy odcinek "Wyspy Przetrwania" program okazał się prawdziwym hitem, zdobywając drugie miejsce. Jak będą się przedstawiać wyniki następnych odcinków? Czekamy z niecierpliwością na informacje w przyszłym tygodniu!

Uczestnicy programu:

16 śmiałków, których wyłoniono spośród 10 tysięcy zgłoszeń, spróbuje na jednej z bezludnych wysp archipelagu Fidżi, przetrwać jak najdłużej. Wezmą oni udział w trudnych konkurencjach, walcząc o dach nad głową, jedzenie i ogień w ekstremalnie surowych warunkach tropikalnej wyspy. Poznaj uczestników.

"Wyspa przetrwania" to nowy, widowiskowy, pełen rywalizacji i morderczych wyzwań program Telewizji Polsat, znany na świecie pod nazwą "Survivor" i emitowany od 2000 roku. Jak dotąd doczekał się 34 edycji w USA, 11 we Włoszech, 13 w Belgii, 15 w Norwegii, 16 w Hiszpanii, 19 w Danii i ponad 20 we Francji. Łącznie program jest, lub był realizowany w 50 krajach na całym świecie.

Radio ZET/TP/wirtualnemedia.pl