Zamknij

Sebastian Stankiewicz w Radiu ZET: "Tańczyło się kiedyś za pieniądze w ubojni bydła" [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
30.01.2018 10:32
Sebastian Stankiewicz w Radiu ZET: "Tańczyło się kiedyś za pieniądze w ubojni bydła" [WIDEO]
fot. Radio ZET

Charakterystyczny aktor kabaretowy podczas programu Kamili Terpiał i Romana Osicy opowiedział o tym, jak kiedyś zarabiał na życie prowadząc event otwarcia ubojni bydła, a także o „Uchu prezesa” i o wpadce Krzysztofa Cugowskiego podczas występu kabaretowego.

 
 

Sebastian Stankiewicz to aktor, którego wiele osób kojarzy nie tylko z ról w filmach, serialach i teatrze, ale także z zabawnych występów w teledyskach popularnych wykonawców.
Ukończył wrocławską filię PWST w Krakowie. Współpracuje z Teatrem Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu, Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu i Teatrem Dramatycznym w Warszawie.

Jest członkiem działającego przy Teatrze Dramatycznym Kabaretu na Koniec Świata, gdzie odtwarza m.in. rolę wuefisty, pana Miecia, w cyklu skeczów Rada pedagogiczna. Występuje w serialu komediowym „Ucho Prezesa". Ma ponadprzeciętne zdolności konferansjerskie i prawo jazdy kategorii B. Poza występami przed kamerą interesują go te na boisku, zwykle w roli bramkarza.

„Popołudnie z Radiem ZET” prowadzą Kamila Terpiał i Roman Osica. Od poniedziałku do piątku, między godz. 15:00 a 18:00 w programie na żywo muzyka, artyści oraz goście ze świata polityki.