Zamknij

Wzruszający gest. Zrobili niespodziankę dzieciom w szpitalu

Jan Kwietniewski
07.06.2021 10:51
Wzruszający gest. Zrobili niespodziankę dzieciom w szpitalu
fot. Radio Zet

Z okazji dnia dziecka Radio ZET razem z partnerami organizuje bajkowe parady. Chcemy, by każde dziecko miało na twarzy szczery uśmiech. Dlatego postanowiliśmy rozweselić także dzieci, które muszą być w szpitalu. Zobaczcie, jak to wyglądało!

Dzień dziecka to czas, kiedy każdy maluch powinien mieć na twarzy wielki uśmiech! Dlatego Radio ZET razem ze swoimi partnerami zorganizowało specjalne parady. Postacie znane z różnych bajek maszerowały przez wiele miast. Byliśmy w Grudziądzu, Elblągu i Olsztynie, a całą akcję zwieńczymy wizytą w Inowrocławiu. Będziemy tam na rynku od 15:00 do 19:00. 

Niestety nie każde dziecko mogło przyjść oglądać swoje ukochane postacie z bajek. Nie mogli sobie zrobić zdjęcia z Kaczorem Donaldem lub Myszką Miki. Niektóre dzieci nie pojawiły się, bo np. leżały w szpitalu. Musieliśmy temu zaradzić!

Piękna niespodzianka dla dzieci w szpitalu

Bajkowa parada przeniosła się na szpitalny oddział. Dzielna brygada bajkowych postaci pojawiła się przy dziecięcych łózkach. Czwórka naszych bohaterów przemierzała szpitalne sale rozweselając dzieci. Podchodzili od łóżka do łóżka, chcąc wywołać uśmiech na twarzy najmłodszych. W końcu dzień dziecka, to święto każdego dziecka. Takiego w pełni zdrowia i takiego, które chwilowo poczuło się gorzej.

Dzień Dziecka od A do ZET

Bajkowe parady przeszły już ulicami 3 miast. Ostatni na liście jest Inowrocław. Bawcie się razem z nami i wpadnijcie na rynek o 15:00!