Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Z ekipą na Hej Fest - za zdjęcie, że HEJ!

21.07.2017 19:43

Przyślij fotografię rodziny, znajomych czy przyjaciół i wygraj pobyt w Hotelu Skalnym i Grand Hotelu Stamary! Razem ze swoją paczką możesz zatrzymać się tam podczas Hej Festu na Gubałówce! Dobra muzyka, doskonała sceneria i odrobina luksusu – za przesłanie zdjęcia Ekipy, że HEJ!

Z ekipą na Hej Fest - za zdjęcie, że HEJ!

W każdą środę do końca wakacji będziemy rozdawać 4-osobowe zaproszenia do dwóch zakopiańskich hoteli – najpierw do Hotelu Skalnego przy Pardałówce, a od połowy sierpnia do Grand Hotelu Stamary przy Kościuszki.

ZGŁOSZENIA MOŻESZ PRZESŁAĆ TUTAJ


Hej Fest wystartował już w połowie lipca w Szczawnicy; tydzień później zawitał do Krynicy. Kolejnych osiem koncertów odbędzie się na Gubałówce, przy Górnej Stacji PKL. Na każdej z imprez występują trzy gwiazdy. Zaczęło się od występów Patrycji Markowskiej oraz grup Enej i LemON. Na drugim koncercie wystąpili Eleanor Grey, Grzegorz Hyży i Lady Pank. Na kolejnych zagrają też Mateusz Ziółko czy Sylwia Grzeszczak – 29 lipca, IRA i T.Love – 5 sierpnia, Happysad i Zakopower – 12 sierpnia. Do końca lata usłyszmy też m.in.: Kult, Bajm, Mroza, Organka, Perfect czy Raya Wilsona. Oprócz gwiazd polskiej sceny – będą brać w nich udział również półfinaliści Festiwalu Supportów, którzy walczą o główną nagrodę w wysokości 40.000 zł

To już druga edycja Festiwalu Polskich Kolei Linowych. Zeszłoroczną – doceniło polskie wydanie National Geographic, które umieściło Hej Fest – jedynego reprezentanta z Polski – w elitarnej szóstce festiwali w najbardziej zaskakujących miejscach na świecie. Nieczęsto można wziąć bowiem udział w koncercie na wysokości 1123 m n.p.m!

(rokl)

Oceń