Zamknij

#ZATOKOCHAMPOLSKE: Pokaż nam, za co kochasz Polskę i wygraj rodzinne wyjazdy [SZCZEGÓŁY AKCJI]

Tomasz Pietrzyk
31.10.2019 13:33
101 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę

Radio ZET świętuje 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę! W związku z tym przygotowaliśmy dla Was specjalną akcję #zatokochampolske. Pokaż na swoim Instagramie, za co najbardziej kochasz Polskę i wygraj weekendowe pobyty w najpiękniejszych zakątkach Polski! Sprawdź szczegóły akcji i zapoznaj się z zasadami.

#ZATOKOCHAMPOLSKE: Pokaż, za co kochasz Polskę i wygraj [SZCZEGÓŁY KONKURSU]

2 listopada 2019 roku w Radiu ZET rozpoczyna się wielkie świętowanie odzyskania przez Polskę niepodległości. Zobacz i zapoznaj się ze szczegóły akcji, w której można wygrać m.in. bezprzewodowe głośniki JBL, czerwone kubki Radia ZET i weekendowe pobyty w najpiękniejszych zakątkach Polski.

Pokaż, za co kochasz Polskę i wygraj [REGULAMIN ZABAWY] 

Nakręć krótki filmik lub zrób zdjęcie i pokaż, za co kochasz Polskę. Następnie opublikuj je na swoim Instagramie i oznacz post hasztagami #zatokochampolske i #radiozet.

Do akcji zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat i mają swój profil na Instagramie. Jeśli Twój post okaże się ciekawy, spodziewaj się od nas kontaktu przed finałem. Może to właśnie Ty zgarniesz radiowe gadżety lub - co najlepsze - spędzisz rodzinny weekend w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski! Ogłoszenie zwycięskich pomysłów nastąpi na antenie Radia ZET w trzech finałach dn. 11 listopada 2019 roku.

Przypomnijmy, że na zwycięzców czekają weekendowe pobyty w najpiękniejszych zakątkach Polski: nad Bałtykiem, w górach i na Mazurach! Życzymy Wam dużo kreatywności, spontaniczności i przede wszystkim powodzenia :)! Do zobaczenia na Instagramie i do usłyszenia na antenie Radia ZET.

Zobacz, to czego nie możesz usłyszeć. OBSERWUJ Radio ZET na Instagramie i bądź z nami jeszcze bliżej.