Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

#ZATOKOCHAMPOLSKE - pokaż, za co kochasz Polskę i wygraj

11.11.2018 09:00

Świętujemy 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę i w związku z tym przygotowaliśmy specjalną akcję #zatokochampolske. Pokaż nam i swoim znajomym, za co kochasz Polskę i wygraj weekendowe pobyty w najpiękniejszych zakątkach Polski!

#ZATOKOCHAMPOLSKE - pokaż, za co kochasz Polskę i wygraj fot. pixabay.com

#ZATOKOCHAMPOLSKE: 100-lecie polskiej niepodległości. Świętuj je z Radiem ZET.

5 listopada rozpoczynamy akcję, którą przygotowaliśmy specjalnie z okazji obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Bawimy się na Instagramie, gdzie zamieszczamy zdjęcia lub filmiki, które pokazują, za co najbardziej kochamy Polskę.

Za co kochamy Polskę?

No właśnie, to bardzo dobre pytanie. Polskę możemy kochać np. za zachody słońca nad Bałtykiem, gofry z bitą śmietaną, za najlepszych siatkarzy na świecie, za wypady w nasze Tatry, za Dawida Podsiadłę, no i oczywiście za pierogi…

A Ty? Za co kochasz Polskę?

Nakręć krótki filmik lub zrób zdjęcie. Następnie wrzuć je na Instagram i oznacz hasztagami #zatokochampolske i #radiozet. Po publikacji nie zapomnij o nominacji i to samo pytanie zadaj swoim znajomym poprzez oznaczenie ich w poście.

Do akcji zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat i mają swój profil na Instagramie. Jeśli Twój pomysł okaże się ciekawy spodziewaj się od nas kontaktu przed finałem! Może to właśnie Ty spędzisz rodzinny weekend w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski! Ogłoszenie zwycięskich pomysłów nastąpi na antenie Radia ZET w finałach w dniach 9,10 i 11 listopada 2018 roku.

a-agriculture-ztkp-INSTAGRAM-1080-x-1080

Mamy dla Was weekendowe pobyty w najpiękniejszych zakątkach Polski: nad Bałtykiem, w górach i na Mazurach! Dużo kreatywności, spontaniczności i powodzenia! Do zobaczenia na Instagramie i do usłyszenia na antenie Radia ZET.

Zobacz, to czego nie możesz usłyszeć. OBSERWUJ Radio ZET na Instagramie i bądź blisko nas. 

Oceń