Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

#ZATOKOCHAMPOLSKE. Słuchacze Radia ZET, sportowcy i politycy pokazują za co kochają Polskę [WIDEO]

07.11.2018 12:51

Świętujemy 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę i przy użyciu #zatokochampolske pokazujemy, za co najbardziej kochamy nasz piękny kraj. Dołącz do nas i też nam pokaż, za co kochasz Polskę. Weekendowe pobyty w najpiękniejszych zakątkach Polski mogą być Twoje!

#ZATOKOCHAMPOLSKE: 100-lecie polskiej niepodległości. Świętuj je z Radiem ZET.

5 listopada rozpoczęliśmy konkurs, który przygotowaliśmy specjalnie z okazji obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Bawimy się na Instagramie, gdzie zamieszczamy zdjęcia lub filmiki, które pokazują, za co najbardziej kochamy Polskę.

Do tej pory do wspólnej zabawy dołączyli m.in.: Otylia Jędrzejczak, Miss Polonia Agata Biernat. 

Za co kochamy Polskę?

Po dwóch dniach naszej zabawy udowodniliście, że nie macie z tym najmniejszego problemu. Setki wrzuconych postów oznaczonych #zatokochampolske i #radiozet doskonale pokazują, że Polskę możemy kochać za bardzo wiele.

Politycy też.

Codziennie po godz. 8:00 Beata Lubecka — gospodarz porannego programu Gość Radia ZET zaprasza do studia Radia ZET osobowości polityczne, które Wszystko po to, aby porozmawiać o aktualnych, gorących problemach, ale także po to, aby zapytać, za co kochają Polskę.

A Ty? Za co kochasz Polskę?

Nakręć krótki filmik lub zrób zdjęcie. Następnie wrzuć je na Instagram i oznacz hasztagami #zatokochampolske i #radiozet. Po publikacji nie zapomnij o nominacji tym samym zadając pytanie swoim znajomym poprzez oznaczenie ich w poście.

 

Do akcji zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat i mają swój profil na Instagramie. Jeśli Twój pomysł okaże się ciekawy, spodziewaj się od nas kontaktu przed finałem! Może to właśnie Ty spędzisz rodzinny weekend w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski! Ogłoszenie zwycięskich pomysłów nastąpi na antenie Radia ZET w finałach w dniach 9,10 i 11 listopada 2018 roku.

b-mountains-ztkp-INSTAGRAM-1080-x-1080

Zobacz, to czego nie możesz usłyszeć. OBSERWUJ Radio ZET na Instagramie i bądź blisko nas. 

Oceń