#ZATOKOCHAMPOLSKE. Zobacz nagrodzone zgłoszenia [ZDJĘCIA]

Tomasz Pietrzyk
13.11.2018 09:51
#ZATOKOCHAMPOLSKE. Zobacz nagrodzone zgłoszenia [ZDJĘCIA]
fot. Radio ZET

Z okazji 100. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę przygotowaliśmy akcję #zatokochampolske. Przez cały tydzień pokazywaliście nam i swoim znajomym, za co najbardziej kochacie Polskę. Do wygrania były weekendowe pobyty w najpiękniejszych zakątkach Polski! Zobacz zwycięskie zgłoszenia.

#ZATOKOCHAMPOLSKE: 100-lecie polskiej niepodległości. Świętuj je z Radiem ZET.

Akcję #zatokochampolske rozpoczęliśmy 5 listopada. Przygotowaliśmy ją specjalnie z okazji obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zabawa odbywała się bezpośrednio na Instagramie. Tam zamieszczaliście zdjęcia i filmiki, które przedstawiały to, za co najbardziej kochacie Polskę.

Finały odbyły się 9, 10 i 11 listopada. Spośród tysięcy zdjęć i filmików zamieszczonych pod #zatokochampolske mogliśmy nagrodzić tylko 3. Wybór był piekielnie trudny. Szczęśliwcami okazali się: 

Znani i lubiani też pokazali za co kochają Polskę.

Do naszej akcji dołączyło się wiele znanych i cenionych osobowości. Mistrzyni Olimpijska Otylia Jędrzejczak, YouTuber Danny Ferreri, nasz redakcyjny kolega Szymon Majewski, czy znany bloger Ekskluzywny Menel.

Na zwycięzców czekają weekendowe pobyty w najpiękniejszych zakątkach Polski: nad Bałtykiem, w górach i na Mazurach! Dużo kreatywności, spontaniczności — daliście wszyscy radę! Dziękujemy za wspaniałą zabawę. Do zobaczenia na naszym Instagramie i do usłyszenia na antenie Radia ZET.

Zobacz, to czego nie możesz usłyszeć. OBSERWUJ Radio ZET na Instagramie i bądź blisko nas.