Zamknij

ZET Cafe 2018 ZAKOŃCZONE! Zobacz, jak bawiliśmy się na ostatnim przystanku w Katowicach [RELACJA]

Tomasz Pietrzyk
27.08.2018 12:08
ZET Cafe 2018 ZAKOŃCZONE! Zobacz, jak bawiliśmy się na ostatnim przystanku w Katowicach [RELACJA]
fot. Radio ZET

To już jest koniec! Trasa naszego radiowego programu w plenerze przy filiżance kawy dobiegła końca. Za nami ostatni przystanek naszego mobilnego studia kawiarni. Zobacz, jak wspólnie bawiliśmy się w Katowicach.

Radio ZET Cafe 25 sierpnia bawiło się w Katowicach:

25 sierpnia nasze radiowe, mobilne studio — kawiarnia po raz ostatni w tym roku rozstawiło swe czerwone namioty w Katowicach. Mogliście nas spotkać pod Urzędem Miasta, przy Placu Kwiatowym. 

Na miejscu o dobrą atmosferę dbał Romuald Kłosowski - człowiek, który na co dzień jest reporterem i wydawcą dziennego pasma w Radiu ZET. 

ZET Cafe na Facebooku i Instagramie!

Obserwuj nas! Więcej smaczków, obrazków i filmików z naszych poczynań podczas trasy ZET Cafe zaglądaj na oficjalny profil akcji na FB (Radio ZET Cafe) oraz Instagram (radio_zet). Relacjonowaliśmy, relacjonujemy i będziemy relacjonować tam dosłownie wszystko!

Katowice w mikrofonie Radia ZET [CO, GDZIE I KIEDY?]

Będąc Śląsku poznaliśmy historię i kulturę tego województwa. Poddaliśmy się nauce kilku podstawowych śląskich słów i zwrotów oraz przygotowaliśmy dla naszych gości coś pysznego i śląskiego do jedzenia. Prawdopodobnie będą to prawdziwe kluski śląskie. 

Koncert Agnieszki Adamczewskiej!

Jedną z głównych atrakcji, którą dla Was zaplanowaliśmy był mini koncert Agnieszki Adamczewskiej - polskiej wokalistki popowej, zwyciężczyni znanego show "Bitwa na głosy" oraz finalistki programu "O!Polskie Przeboje".

Do naszego plenerowego studia wpadły także Frele. To trzy dziewczyny, które błyskawicznie i całkiem niechcący podbiły internet. Ich projekt miał być tylko dobrym dowcipem. Poznajcie dziewczyny, które śpiewają znane hity po śląsku.

ZET Cafe 2018: TRASA

Jeżeli z jakiegoś powodu nie będziesz mogłaś/mogłeś bawić się z nami podczas tegorocznej trasy, to niestety, ale mamy złe wieści. Do naszego następnego spotkania podczas ZET Cafe będziesz musiał poczekać do 2019 roku. Przystanek w Katowicach był naszym ostatnim podczas tegorocznej trasy.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy odwiedzili naszego plenerowe studio, w którym wygodnie się rozsiedli i oddali się kawowej degustacji. Było nam bardzo miło! Pozostańmy w kontakcie - POLUB nas na Facebooku.