Zamknij

ZET Cafe kocha Mazury! Zobacz, jak wspólnie bawiliśmy się na III przystanku naszej trasy w Giżycku

Tomasz Pietrzyk
16.07.2018 15:31
ZET Cafe kocha Mazury! Zobacz, jak wspólnie bawiliśmy się na III przystanku naszej trasy w Giżycku
fot. Radio ZET

Byliśmy tu z mobilnym studiem ZET Cafe już 4 raz i za każdym razem znajdujemy w Giżycku coś nowego, zaskakującego, miłego. Zobacz relację z naszych mazurskich podbojów.

Gospodarzem trzeciego przystanku na trasie naszego mobilnego studia - kawiarni była Agnieszka Kołodziejska. Po inauguracji tegorocznej trasy ZET Cafe w Kolbudach ponownie wsiadła do ZETko wozu i udała się do Giżycka, by razem z Wami zażyć mazurskiego powietrza i delektować się przepyszną kawą od Woseby.

W Giżycku m.in. odwiedziliśmy lotnisko Wilamowo, gdzie Aga na moment porzuciła mikrofon, by stać się pilotem i polatać samolotem. Jak się okazało, dla naszej prezenterki to przysłowiowa "bułka z masłem". Zobaczcie sami:

Nasze plenerowe miasteczko odwiedziły także dwa zespoły szantowe - Klank i duet Andrzej Korycki i Dominika Żukowska- którzy tego samego dnia wystąpili na Szantach z Folkiem w Giżycku.

Obserwuj nasze poczynania w Social Mediach!

Po więcej ciekawostek, obrazków oraz relacji wideo z każdego przystanku ZET Cafe zaglądaj na naszego FB (Radio ZET Cafe) oraz na radiowego Instagrama (radio_zet). Relacjonujemy tam dosłownie wszystko :)!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO - SPRAWDZAJ CO U NAS!

Kino jachtowe w Giżycku - polecamy!

W Giżycku warto odwiedzić jedyne na świecie kino jachtowe, które zorganizowane jest w ramach pokazów filmowych Visa Kino Letnie. W tym wyjątkowym, plenerowym kinie możecie odprężyć się przez całe wakacje w Porcie Ekomarina. Zapewnione jest dobre kino pod chmurką (w razie niepogody seanse odbywają się w budynku Ekomariny). Na miejscu wygodne leżaki, a dla żeglarzy cumujących w porcie, uruchomiona jest specjalna częstotliwość radiowa, dzięki której mogą filmy oglądać nie wychodząc z jachtów. ZAPRASZAMY!

ZET Cafe 2018: TRASA

Jeżeli z jakiegoś powodu nie mogłaś/mogłeś bawić się z nami w Giżycku, to spokojnie, nie masz się czym martwić! W tym roku zaplanowaliśmy aż 9 przystanków i to w każdym zakątku Polski. Zobacz, gdzie i kiedy jeszcze zagościmy w tym roku:

Jak widać na załączonym obrazku :), następnym naszym przystankiem będzie Kętrzyn. Zapraszamy serdecznie!