Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

ZET Cafe kocha Mazury! Zobacz, jak wspólnie bawiliśmy się na III przystanku naszej trasy w Giżycku

16.07.2018 15:31

Byliśmy tu z mobilnym studiem ZET Cafe już 4 raz i za każdym razem znajdujemy w Giżycku coś nowego, zaskakującego, miłego. Zobacz relację z naszych mazurskich podbojów.

ZET Cafe kocha Mazury! Zobacz, jak wspólnie bawiliśmy się na III przystanku naszej trasy w Giżycku fot. Radio ZET

Gospodarzem trzeciego przystanku na trasie naszego mobilnego studia - kawiarni była Agnieszka Kołodziejska. Po inauguracji tegorocznej trasy ZET Cafe w Kolbudach ponownie wsiadła do ZETko wozu i udała się do Giżycka, by razem z Wami zażyć mazurskiego powietrza i delektować się przepyszną kawą od Woseby.

W Giżycku m.in. odwiedziliśmy lotnisko Wilamowo, gdzie Aga na moment porzuciła mikrofon, by stać się pilotem i polatać samolotem. Jak się okazało, dla naszej prezenterki to przysłowiowa "bułka z masłem". Zobaczcie sami:

Nasze plenerowe miasteczko odwiedziły także dwa zespoły szantowe - Klank i duet Andrzej Korycki i Dominika Żukowska- którzy tego samego dnia wystąpili na Szantach z Folkiem w Giżycku.

Obserwuj nasze poczynania w Social Mediach!

Po więcej ciekawostek, obrazków oraz relacji wideo z każdego przystanku ZET Cafe zaglądaj na naszego FB (Radio ZET Cafe) oraz na radiowego Instagrama (radio_zet). Relacjonujemy tam dosłownie wszystko :)!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO - SPRAWDZAJ CO U NAS!

Kino jachtowe w Giżycku - polecamy!

W Giżycku warto odwiedzić jedyne na świecie kino jachtowe, które zorganizowane jest w ramach pokazów filmowych Visa Kino Letnie. W tym wyjątkowym, plenerowym kinie możecie odprężyć się przez całe wakacje w Porcie Ekomarina. Zapewnione jest dobre kino pod chmurką (w razie niepogody seanse odbywają się w budynku Ekomariny). Na miejscu wygodne leżaki, a dla żeglarzy cumujących w porcie, uruchomiona jest specjalna częstotliwość radiowa, dzięki której mogą filmy oglądać nie wychodząc z jachtów. ZAPRASZAMY!

ZET Cafe 2018: TRASA

Jeżeli z jakiegoś powodu nie mogłaś/mogłeś bawić się z nami w Giżycku, to spokojnie, nie masz się czym martwić! W tym roku zaplanowaliśmy aż 9 przystanków i to w każdym zakątku Polski. Zobacz, gdzie i kiedy jeszcze zagościmy w tym roku:

Jak widać na załączonym obrazku :), następnym naszym przystankiem będzie Kętrzyn. Zapraszamy serdecznie!

Oceń