Zamknij

ZET Cafe opanowało Kętrzyn. Zobacz relację ze wspólnej zabawy przy filiżance kawy [RELACJA]

Tomasz Pietrzyk
23.07.2018 15:36
ZET Cafe opanowało Kętrzyn. Zobacz relację ze wspólnej zabawy przy filiżance kawy [RELACJA]
fot. Radio ZET

Teraz możemy śmiało napisać, że ZET Cafe w Kętrzynie miało przyjemność gościć już 5 raz! Zobaczcie, jak wspólnie bawiliśmy przy filiżance kawy podczas kolejnego weekendu na Mazurach.

Relacja z IV przystanku ZET Cafe w Kętrzynie:

Równy tydzień po pełnym wrażeń i po setkach wypitych kaw, Aga Kołodziejska znów wybrała się na Mazury. Tym razem nasza radiowa prezenterka zajrzała do Stada Ogierów, gdzie tradycyjnie w trzeci weekend lipca, w Kętrzynie odbywa się Czempionat Koni Zimnokrwistych. Na rozmowę w tej sprawie do naszego mobilnego studia zaprosiła jednego z hodowców wystawiających konie.

IMG_0603

Ta sobota w Kętrzynie naprawdę nie znała takiego słowa jak nudna! 21 lipca miał miejsce Międzynarodowy Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn Beach Volleyball Mazury 2018. Z tej okazji do naszego mobilnego studia zaprosiliśmy organizatora oraz dwóch młodych zawodników, którzy podczas turnieju reprezentowali swój kraj - Anglię. Cały wywiad do usłyszenia był w Radiu ZET.

IMG_0589

Ponadto nasze miasteczko znajdowało się tuż przy Urzędzie Stanu Cywilnego - co oznacza, że podczas wspólnego rozkoszowania się kawą, braliśmy również udział w ceremonii zaślubin :). Na zdjęciu młoda Para - Kinga i Grzegorz.

IMG_0605

Radio ZET Cafe na Facebooku i Instagramie

Po więcej ciekawostek, smaczków, obrazków i filmików z naszych poczynań podczas całej trasy ZET Cafe zaglądaj na oficjalny profil akcji na FB (Radio ZET Cafe) oraz Instagram (radio_zet). Relacjonujemy tam dosłownie wszystko, a czasem nawet za bardzo :).

Już teraz zobacz galerię zdjęć z przystanku ZET Cafe w Kętrzynie.

ZET Cafe 2018: TRASA

Jeżeli z jakiegoś powodu nie mogłaś/mogłeś bawić się z nami w Kętrzynie, to spokojnie, nie masz się czym martwić. W tym roku zaplanowaliśmy na naszej trasie jest aż 9 przystanków i to w każdym zakątku Polski. Zobacz, gdzie i kiedy jeszcze stanie nasze plenerowe studio - kawiarnia: