Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

ZET Cafe opanowało Kętrzyn. Zobacz relację ze wspólnej zabawy przy filiżance kawy [RELACJA]

23.07.2018 15:36

Teraz możemy śmiało napisać, że ZET Cafe w Kętrzynie miało przyjemność gościć już 5 raz! Zobaczcie, jak wspólnie bawiliśmy przy filiżance kawy podczas kolejnego weekendu na Mazurach.

ZET Cafe opanowało Kętrzyn. Zobacz relację ze wspólnej zabawy przy filiżance kawy [RELACJA] fot. Radio ZET

Relacja z IV przystanku ZET Cafe w Kętrzynie:

Równy tydzień po pełnym wrażeń i po setkach wypitych kaw, Aga Kołodziejska znów wybrała się na Mazury. Tym razem nasza radiowa prezenterka zajrzała do Stada Ogierów, gdzie tradycyjnie w trzeci weekend lipca, w Kętrzynie odbywa się Czempionat Koni Zimnokrwistych. Na rozmowę w tej sprawie do naszego mobilnego studia zaprosiła jednego z hodowców wystawiających konie.

IMG_0603

Ta sobota w Kętrzynie naprawdę nie znała takiego słowa jak nudna! 21 lipca miał miejsce Międzynarodowy Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn Beach Volleyball Mazury 2018. Z tej okazji do naszego mobilnego studia zaprosiliśmy organizatora oraz dwóch młodych zawodników, którzy podczas turnieju reprezentowali swój kraj - Anglię. Cały wywiad do usłyszenia był w Radiu ZET.

IMG_0589

Ponadto nasze miasteczko znajdowało się tuż przy Urzędzie Stanu Cywilnego - co oznacza, że podczas wspólnego rozkoszowania się kawą, braliśmy również udział w ceremonii zaślubin :). Na zdjęciu młoda Para - Kinga i Grzegorz.

IMG_0605

Radio ZET Cafe na Facebooku i Instagramie

Po więcej ciekawostek, smaczków, obrazków i filmików z naszych poczynań podczas całej trasy ZET Cafe zaglądaj na oficjalny profil akcji na FB (Radio ZET Cafe) oraz Instagram (radio_zet). Relacjonujemy tam dosłownie wszystko, a czasem nawet za bardzo :).

Już teraz zobacz galerię zdjęć z przystanku ZET Cafe w Kętrzynie.

ZET Cafe 2018: TRASA

Jeżeli z jakiegoś powodu nie mogłaś/mogłeś bawić się z nami w Kętrzynie, to spokojnie, nie masz się czym martwić. W tym roku zaplanowaliśmy na naszej trasie jest aż 9 przystanków i to w każdym zakątku Polski. Zobacz, gdzie i kiedy jeszcze stanie nasze plenerowe studio - kawiarnia:

Oceń