ZET Cafe w Kolbudach. Zobacz relację z inauguracji trasy plenerowego studia Radia ZET [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
02.07.2018 13:23
ZET Cafe w Kolbudach. Zobacz relację z inauguracji trasy plenerowego studia Radia ZET [WIDEO]
fot. facebook.com/Kocham-Kolbudy

Za nami pierwszy w tym roku przystanek tegorocznej trasy naszego plenerowego studia - kawiarni! W miniony weekend byliśmy w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Miasteczko Radia ZET pojawiło się w Gminnej Przystani Żeglarskiej w Kolbudach. Na miejscu czekaliśmy na Was z masą atrakcji, pyszną kawą i radiowym programem NA ŻYWO. Sami zobaczcie, co tam się działo!

Aga Kołodziejska - gospodarz pierwszego w tym roku programu ZET Cafe zaprosiła do swojego mobilnego studia mnóstwo ciekawych gości. M.in. Wójta Gminy Leszka Grombale - co ciekawe najlepiej wykształconego wójta powiatu gdańskiego. Pan Leszek zdobył tytuł doktora nauk społecznych i jest byłym wykładowcą Uniwersytetu Gdańskiego. Ma także za sobą karierę w dyplomacji. Popularnie zwany jest "Szamanem", gdyż jednym z jego hobby jest... radiestezja. Uwierzcie nam, że Wójt z wierzbową witką szukający podziemnych źródeł to raczej niecodzienny widok... :).

Oprócz tego w naszym plenerowym studiu gościliśmy Roberta Aszyka - Dyrektora Zespołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Kolbudach - z nim porozmawialiśmy o aktywnościach, które można realizować pływając po jeziorze.

Pana Jerzego Krefta - Prezesa Zrzeszenia Kaszubsko Pomorskiego o. Kolbudy - uczyliśmy się wspólnie języka kaszubskiego - to właśnie z nim rozpoczęliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia był i nadal jest taki oto zestaw:

Oprócz tego, podczas programu nadawanego z miasteczka ZET Cafe połączyliśmy się telefonicznie z Beatą i Bajmem, którzy byli w drodze do Kolbud. Tego samego dnia wieczorem zagrali tam koncert.

 
 

W Kolbudach nie tylko można było nacieszyć oko widokami, ale można było także złapać coś na "ząb". A konkretniej do picia... odwiedzając nasze miasteczko można rozsiąść się wygodnie i zrelaksować przy filiżance pysznej kawy.

W naszym mobilnym miasteczku zawsze czekać będziemy na Was z konkursami, w których do wygrania będą przeróżne, wartościowe nagrody od Radia ZET i kawy Woseba.

Już w najbliższy weekend (7.07) widzimy się w Ciechocinku! Do zobaczenia. 

post ifb ciechocinek

Nasze poczynania podczas plenerowych poczynań w ramach ZET Cafe możecie śledzić nie tylko na miejscu i słuchając relacji w Radiu ZET. Wszystko to, co dzieje się na miejscu relacjonujemy w mediach społecznościowych - na Facebooku akcji ZET Cafe oraz na Instagramie (radio_zet).

Obserwujcie nas, oznaczajcie się, lajkujcie i podawajcie posty dalej! Tam zdecydowanie o wiele więcej smaczków z naszych wyjazdowych akcji :).

Do zobaczenia!