Zamknij

ZET Cafe w Kołobrzegu! Zobacz relację ze wspólnej zabawy przy filiżance kawy [GALERIA]

Tomasz Pietrzyk
07.08.2018 11:46
ZET Cafe w Kołobrzegu! Zobacz relację ze wspólnej zabawy przy filiżance kawy [GALERIA]
fot. Radio ZET

Mobilne studio Radia ZET przybyło nad morze do Kołobrzegu. Spotkać nas można było w sobotę 4 sierpnia. Zobaczcie, jak wspólnie bawiliśmy się przy filiżance kawy podczas VII przystanku ZET Cafe.

Radio ZET Cafe 4 sierpnia bawiło się w Kołobrzegu:

4 sierpnia nasze mobilne studio — kawiarnia ZET Cafe rozstawiło swe czerwone namioty przy Latarni Morskiej w Kołobrzegu. Po degustacji kawy we Włodawie całą radiową ekipą udaliśmy się w rejony północno-zachodniej Polski. Nasz reporter Waldemar Maniewski na miejscu dbał o to, aby relacje z ZET Cafe w Kołobrzegu dotarły do milionów słuchaczy. W naszym radiowym programie usłyszeć mogliście m.in. o kuchni regionalnej, o żegludze, o Latarni, a także Rudej - wokalistki zespołu Red Lips, którą spotkaliśmy tuż obok naszego kawowego miasteczka.

Do naszego plenerowego studia nie omieszkaliśmy zaprosić także Pana Prezydenta Kołobrzegu — Janusza Gromka.

ZET Cafe na Facebooku i Instagramie!

Obserwuj nas! Więcej smaczków, obrazków i filmików z naszych poczynań podczas trasy ZET Cafe zaglądaj na oficjalny profil akcji na FB (Radio ZET Cafe) oraz Instagram (radio_zet). Relacjonujemy tam dosłownie wszystko!

W naszym plenerowym miasteczku nie brakowało także rozrywki i relaksu w postaci kawy oraz bardzo wciągających planszówek.

Będąc tak blisko Latarni Morskiej, postanowiliśmy ją odwiedzić i wejść na sam jej szczyt, w jak najszybszym tempie. To znaczy nasz reporter postanowił, a my dzielnie towarzyszyliśmy z... aparatem :):

ZOBACZ Waszą galerię zdjęć z ZET Cafe w Kołobrzegu:

ZET Cafe 2018: TRASA

Do końca naszej trasy zostały jeszcze tylko 3 przystanki. Nie zwlekaj i spotkaj się z nami! Zobacz, gdzie i kiedy jeszcze stanie nasze plenerowe studio - kawiarnia: