Zamknij

ZET Cafe w Opocznie! Zobacz zdjęcia ze wspólnej zabawy przy filiżance kawy [GALERIA]

Tomasz Pietrzyk
13.08.2018 15:31
ZET Cafe w Opocznie! Zobacz zdjęcia ze wspólnej zabawy przy filiżance kawy [GALERIA]
fot. Radio ZET

Mobilne studio Radia ZET zatrzymało się w Opocznie. Spotkać nas można przy ul. Biernackiego pod MDK. Zobacz, jak wspólnie bawiliśmy się przy filiżance kawy podczas VIII przystanku ZET Cafe.

Radio ZET Cafe 11 sierpnia bawiło się w Opocznie:

11 sierpnia nasze radiowe, mobilne studio — kawiarnia ZET Cafe rozstawiło swe czerwone namioty przy ul. Biernackiego pod MDK. Po degustacji kawy w Kołobrzegu, całą radiową ekipą udaliśmy się do Opoczna – miasta położonego w województwie łódzkim. Na miejscu o dobrą atmosferę dbał Kamil Nosel - człowiek, który przyjmuje od Was najtrudniejsze zlecenia, dzwoni i wkręca na antenie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:40. 

W naszym plenerowym, radiowym studiu mogliście m.in.: zatańczyć z Kamilem Noselem oberka (i to w regionalnych strojach!), ulepić bomby opoczyńskie -lokalny przysmak z ziemniaków, kiszonej kapusty i grzybów, odwiedziliśmy linię produkcyjną w fabryce płytek ceramicznych.

Gościem specjalnym była Natalia Nykiel - wokalistka znana z takich hitów jak: "Bądź Duży", "Kokosanki, czy "Spokój".

ZET Cafe na Facebooku i Instagramie!

Obserwuj nas! Więcej smaczków, obrazków i filmików z naszych poczynań podczas trasy ZET Cafe zaglądaj na oficjalny profil akcji na FB (Radio ZET Cafe) oraz Instagram (radio_zet). Relacjonujemy tam dosłownie wszystko!

ZET Cafe 2018: TRASA

Do końca naszej trasy zostały jeszcze tylko 2 przystanki. Nie zwlekaj i spotkaj się z nami! Zobacz, gdzie i kiedy jeszcze stanie nasze plenerowe studio - kawiarnia: