Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

ZET Cafe w Uniejowie. Mini koncerty DeMono i Rafała Brzozowskiego. Relacja ze wspólnej zabawy przy filiżance kawy [WIDEO]

20.08.2018 11:35

Przedostatni przystanek mobilnego studia Radia ZET za nami. Zobacz, jak wspólnie bawiliśmy się przy Termach Uniejów.

ZET Cafe w Uniejowie. Mini koncerty DeMono i Rafała Brzozowskiego. Relacja ze wspólnej zabawy przy filiżance kawy [WIDEO] fot. Radio ZET

Radio ZET Cafe 18 sierpnia bawiło się w Uniejowie:

18 sierpnia nasze radiowe, mobilne studio — kawiarnia ZET Cafe rozstawiło swe czerwone namioty w Uniejowie przy tamtejszych termach. Po degustacji kawy w Opocznie, całą radiową ekipą udaliśmy się do kolejnego miasta położonego w województwie łódzkim. Na miejscu o dobrą atmosferę dbał Kamil Nosel - człowiek, który codziennie w Radiu ZET przyjmuje od Was najtrudniejsze zlecenia, dzwoni i wkręca. Jego wszystkie wkręty, które emitowane są na naszej antenie od poniedziałku do piątku o 7:40 możesz posłuchać tutaj lub w naszej aplikacji.

post instagram uniejów dziękujemy (5)

W naszym plenerowym studiu mogliście m.in.: poznać prawdziwych rycerzy, ich zwyczaje, tradycje, a nawet  ich szlacheckie elementy ubioru.

Będąc w Uniejowie nie mogliśmy nie sprawdzić i nie dowiedzieć się, co można wytwarzać z wód termalnych oraz jakie są ich lecznicze właściwości. Ponadto odwiedziliśmy park linowy, który cieszy się dużą popularnością. Mówi się, że Park Linowy na terenie uzdrowiska, to nie lada gratka dla wszystkich, którzy uwielbiają ekstremalne wyzwania i aktywne formy spędzania wolnego czasu. Sprawdziliśmy to!

DeMono i Rafał Brzozowski na ZET Cafe w Uniejowie.

DeMono i Rafał Brzozowski - to ich mogliście spotkać w naszym plenerowym studiu. Jedni i drudzy po skosztowaniu pysznej kawy zagrali mini koncert tylko dla słuchaczy Radia ZET. Zobaczcie sami!

Występ Rafała Brzozowskiego:

Występ DeMono:

ZET Cafe na Facebooku i Instagramie!

Obserwuj nas! Więcej smaczków, obrazków i filmików z naszych poczynań podczas trasy ZET Cafe zaglądaj na oficjalny profil akcji na FB (Radio ZET Cafe) oraz Instagram (radio_zet). Relacjonujemy tam dosłownie wszystko!

ZET Cafe 2018: TRASA

Do końca naszej trasy został jeszcze tylko jeden przystanek. Nie zwlekaj i spotkaj się z nami! Nasze plenerowe studio - kawiarnia zatrzyma się jeszcze w Katowicach.

radio zet post opoczno (12)
Oceń