Zamknij

ZET Cafe we Włodawie! Zobacz relację ze wspólnej zabawy przy filiżance kawy [RELACJA]

Tomasz Pietrzyk
30.07.2018 10:51
ZET Cafe we Włodawie! Zobacz relację ze wspólnej zabawy przy filiżance kawy [RELACJA]
fot. Radio ZET

ZET CAFE, czyli mobilne studio Radia ZET zawitało do Włodawy w sobotę 28 lipca. Nasi prowadzący Justyna Dżbik i Kamil Nosel nadawali stamtąd radiowy program na żywo, podczas którego usłyszeć można było nie tylko o festiwalu Zew Natury, ale o najciekawszych miejscach w okolicy. Zobaczcie, jak wspólnie bawiliśmy się przy filiżance kawy podczas VI przystanku ZET Cafe.

ZET Cafe 28 lipca bawiło się we Włodawie:

28 lipca to data VI przystanku naszego mobilnego studia - kawiarni ZET Cafe. Po dwóch ostatnich sobotach, które spędziliśmy na Mazurach w Giżycku i Kętrzynie postanowiliśmy, nieco zmienić lokalizację i całą radiową ekipą wybraliśmy się do miasta we wschodniej Polsce, w województwie lubelskim. 

Radio ZET Cafe na Facebooku i Instagramie

Po więcej ciekawostek, smaczków, obrazków i filmików z naszych poczynań podczas całej trasy ZET Cafe zaglądaj na oficjalny profil akcji na FB (Radio ZET Cafe) oraz Instagram (radio_zet). Relacjonujemy tam dosłownie wszystko :).

Zresztą dzięki mediom społecznościowym możecie tu i teraz zobaczyć, co działo się w naszej plenerowej kawiarni.
Podczas pobytu w pięknej Włodawie, Justyna Dżbik i Kamil Nosel m.in.:
Wyjaśnili, że Włodawa, to nie tylko trzy kultury/religie — katolicka, żydowska i prawosławna, ale też protestanci i tatarzy. Jednym słowem przekonaliśmy się o wielokulturowości tego bardzo ciekawego miasta, które ma bardzo bogatą historię.

Poza tym nauczyliśmy się jak stworzyć solidny wianek, który idealnie nada się do pokrycia łysinki Kamila Nosela :). Zobaczcie sami, jak Agnieszka z Badyle Style i Kasia z Grochowianków zrobiły specjalny wianek dla Nosela.

Będąc we Włodawie, spotkaliśmy się z Paprodziadem — wokalistą zespołów takich jak: Łąki Łan, November Project i Dziadów Kazimierskich. Ten przesympatyczny człowiek zabrał nas nad BUG — piękną i tajemniczą rzekę, która przepływa w okolicy, łącząc kraje i regiony.

ZAPRASZAMY do obejrzenia galerii zdjęć z przystanku ZET Cafe we Włodawie.

ZET Cafe 2018: GDZIE JESZCZE BĘDZIEMY?

Jeżeli z jakiegoś powodu nie mogłaś/mogłeś bawić się z nami we Włodawie, to spokojnie, nie masz się czym martwić. W tym roku zaplanowaliśmy na naszej trasie aż 9 przystanków i to w każdym zakątku Polski. Zobacz, gdzie i kiedy jeszcze stanie nasze plenerowe studio - kawiarnia:

36598131_835823779942942_7602270913408532480_n