Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

ZET Cafe we Włodawie! Zobacz relację ze wspólnej zabawy przy filiżance kawy [RELACJA]

30.07.2018 10:51

ZET CAFE, czyli mobilne studio Radia ZET zawitało do Włodawy w sobotę 28 lipca. Nasi prowadzący Justyna Dżbik i Kamil Nosel nadawali stamtąd radiowy program na żywo, podczas którego usłyszeć można było nie tylko o festiwalu Zew Natury, ale o najciekawszych miejscach w okolicy. Zobaczcie, jak wspólnie bawiliśmy się przy filiżance kawy podczas VI przystanku ZET Cafe.

ZET Cafe we Włodawie! Zobacz relację ze wspólnej zabawy przy filiżance kawy [RELACJA] fot. Radio ZET

ZET Cafe 28 lipca bawiło się we Włodawie:

28 lipca to data VI przystanku naszego mobilnego studia - kawiarni ZET Cafe. Po dwóch ostatnich sobotach, które spędziliśmy na Mazurach w Giżycku i Kętrzynie postanowiliśmy, nieco zmienić lokalizację i całą radiową ekipą wybraliśmy się do miasta we wschodniej Polsce, w województwie lubelskim. 

Radio ZET Cafe na Facebooku i Instagramie

Po więcej ciekawostek, smaczków, obrazków i filmików z naszych poczynań podczas całej trasy ZET Cafe zaglądaj na oficjalny profil akcji na FB (Radio ZET Cafe) oraz Instagram (radio_zet). Relacjonujemy tam dosłownie wszystko :).

Zresztą dzięki mediom społecznościowym możecie tu i teraz zobaczyć, co działo się w naszej plenerowej kawiarni.
Podczas pobytu w pięknej Włodawie, Justyna Dżbik i Kamil Nosel m.in.:
Wyjaśnili, że Włodawa, to nie tylko trzy kultury/religie — katolicka, żydowska i prawosławna, ale też protestanci i tatarzy. Jednym słowem przekonaliśmy się o wielokulturowości tego bardzo ciekawego miasta, które ma bardzo bogatą historię.

Poza tym nauczyliśmy się jak stworzyć solidny wianek, który idealnie nada się do pokrycia łysinki Kamila Nosela :). Zobaczcie sami, jak Agnieszka z Badyle Style i Kasia z Grochowianków zrobiły specjalny wianek dla Nosela.

Będąc we Włodawie, spotkaliśmy się z Paprodziadem — wokalistą zespołów takich jak: Łąki Łan, November Project i Dziadów Kazimierskich. Ten przesympatyczny człowiek zabrał nas nad BUG — piękną i tajemniczą rzekę, która przepływa w okolicy, łącząc kraje i regiony.

ZAPRASZAMY do obejrzenia galerii zdjęć z przystanku ZET Cafe we Włodawie.

ZET Cafe 2018: GDZIE JESZCZE BĘDZIEMY?

Jeżeli z jakiegoś powodu nie mogłaś/mogłeś bawić się z nami we Włodawie, to spokojnie, nie masz się czym martwić. W tym roku zaplanowaliśmy na naszej trasie aż 9 przystanków i to w każdym zakątku Polski. Zobacz, gdzie i kiedy jeszcze stanie nasze plenerowe studio - kawiarnia:

36598131_835823779942942_7602270913408532480_n
Oceń