Zamknij

ZET Kurier dopiero się rozkręca. Pierwszy tydzień akcji za nami

Jan Kwietniewski
19.02.2021 13:06
ZET Kurier dopiero się rozkręca. Pierwszy tydzień akcji za nami
fot. ---

W Radiu ZET ruszyliśmy z nową zabawą.  ZET Kurier dostarcza pieniądze wprost pod drzwi. Aby zgarnąć kasę trzeba uważanie słuchać naszej anteny. Kamil Nosel  już tydzień kursuje z walizką pełną pieniędzy. Zobaczcie, jak to wyglądało!

Jak zgłosić się do konkursu?

Zgłoszenie do konkursu ZET Kurier jest banalnie proste. Specjalnie dla naszych słuchaczy stworzyliśmy na  radiozet.pl przejrzysty formularz. Wypełnienie go nie powinno zająć dużo czasu. Kiedy już to zrobicie, wystarczy, że będziecie uważnie słuchać Radia ZET. W pewnym momencie na naszej antenie usłyszycie dzwonek do drzwi. Zgłosić się do konkursu możecie tutaj.

ZET Kurier.  Kto wygrał jako pierwszy? Kim byli pozostali zwycięzcy?

W poniedziałkowy poranek zmieliliśmy dzień Zofii z Warszawy w Dzień Dobry Bardzo. Mieszkanka stolicy została zaskoczona przez ZET Kuriera! Po godzinie 9:00 Marcin Sońta i Robert Karpowicz połączyli się na żywo z Kamilem Noselem. Kamil zakradł się pod drzwi naszej zwyciężczyni i wręczył jej wygraną od Radia ZET. Zobaczcie, jak to wyglądało!

Ale to był dopiero początek emocji, bo już we wtorek ZET Kurier wyruszył z kolejną dostawą.  Natalia  z Góry Kalwarii szykowała się na spacer z dziećmi, kiedy ZET Kurier przybył z dostawą pieniędzy od Radia ZET. Na żywo, na naszej antenie, zdradziła na co wyda pieniądze.

Nim się obejrzeliśmy znaleźliśmy się już w środku tygodnia. W środowym wydaniu programu Uważam ZET Ewelina Pacyna i Michał Adamski połączyli się na żywo z Kamilem Noselem. Nasz ZET Kurier napotkał tego dnia pierwszy problem. Przez chwilę wydawało się, że nie uda mu się dotrzeć pod drzwi Moniki z Mińska Mazowieckiego. Na szczęście ostatecznie wszystko poszło z godnie z planem. A reakcja osoby, która wygrała? Zobaczcie sami!

Czwartkowa dostawa była bardziej nerwowa. ZET Kurier zostawił pakunek na wycieraczce, licząc, że drzwi za chwilę otworzy  Bartek ze Skierniewic. Zegar ruszył! Zaczęło się nerwowe oczekiwanie, które niczym wytrwany komentator sportowy, pomagał przetrwać Marcin Sońta. Czy drzwi się otworzyły? Zobaczcie film!

Pierwszy tydzień trwania akcji ZET Kurier zwieńczyliśmy wizytą u Katarzyna z Białegostoku.  Zgłaszając się do naszej zabawy (formularz dostępny tutaj) Katarzyna napisała, że pieniądze od Radia ZET przeznaczyłaby na wykończenie świeżo zakupionego domu. Jednak zanim zgarnie się kasę od Radia ZET trzeba otworzyć drzwi przed, którymi z walizką pełną pieniędzy stoi Kamil Nosel. Co zrobiła Katarzyna? Niestety tutaj również drzwi pozostały zamknięte.

ZET Kurier. Kiedy kolejne dostawy?

Na kolejną dawkę emocji i następną podróż ZET Kuriera nie trzeba długo czekać. Kamil Nosel już w poniedziałek będzie pod kolejnymi drzwiami. Nie zdradzamy, gdzie, więc słuchajcie uważnie Radia ZET. Kiedy na antenie usłyszycie dzwonek, macie 30 sekund, aby otworzyć drzwi. Może ZET Kurier będzie czekał właśnie u Was!  

ZET Kurier. Wielka kumulacja!

Jednak nie zawsze jest różowo. Zdarzyło się niestety tak, że  ZET Kurier zostawił pieniądze na wycieraczce, czas mijał, a drzwi pozostawały zamknięte. Ostatecznie więc nikt nie wygrał kasy od Radia ZET. Co dzieje się w takiej sytuacji? Według regulaminu konkursu w takim przypadku pula z dnia, gdy nikt nam nie otworzył przechodzi na kolejny dzień. Czyli skoro w czwartek drzwi pozostały zamknięte, to w piątek Kamil Nosel zmierzał do kolejnej osoby już z 2 000 złotych.

Niestety tutaj również się nie udało! Dlatego postanowiliśmy rozkręcić emocje jeszcze bardziej i do już zwiększonej puli dorzuciliśmy coś od siebie. W konsekwencji w poniedziałek ZET Kurier nie dostarczy 1 000 złotych, a aż 5 razy więcej!

ZET Kurier. Jak zgłosić się do konkursu?

Chcielibyście wziąć udział w naszej zabawie? ZET Kurier podróżuje po Polsce, więc może przyjechać również do Was. Dlatego, jeżeli chcielibyście zgłosić się do nowej zabawy Radia ZET, wystarczy, że wypełnicie specjalny formularz na radiozet.pl. Wszystko znajdziecie tutaj

Tworząc regulamin naszego nowego konkursu chcieliśmy podkręcić emocje, dlatego wpadliśmy na pewien pomysł. Jeżeli danego dnia nie wygraliście, nie oznacza to, że następnego dnia ZET Kurier nie pojawi się przed Waszymi drzwiami! Mówiąc wprost: jeśli nie wygraliście w poniedziałek, to dalej macie szansę zgarnąć pieniądze od Radia ZET we wtorek.