Zamknij

ZET Kurier doręczył Polakom ponad 50 000 złotych! [PODSUMOWANIE]

Tomasz Pietrzyk
26.03.2021 11:10
ZET Kurier doręczył Polakom ponad 50 000 złotych! [PODSUMOWANIE]
fot. Radio ZET

Koniec pierwszego sezonu akcji „ZET Kurier”! Kamil Nosel po 6 tygodniach w końcu zjechał do bazy i odwiesił swoją walizkę na kołku. Kiedy 2 sezon akcji „ZET Kurier”? Ile kilometrów pokonał nasz radiowy kurier, jakie miejscowości odwiedził? Poniżej znajdziecie krótkie podsumowanie akcji i kilka smaczków z podróży.  

Akcja „ZET Kurier” wystartowała 11 lutego 2021 roku - wtedy rozpoczęliśmy zbieranie zamówień. Kilka dni później, 15 lutego, Kamil Nosel wcielił się w rolę ZET Kuriera i wyruszył w podróż po Polsce, która trwała 6 tygodni.

Nasz radiowy kurier swoją pierwszą dostawę gotówki zrealizował w Warszawie za sprawą zamówienia słuchaczki Zofii. Przypomnijmy to sobie:

ZET Kurier kolejno trafiał do takich miast jak: Góra Kalwaria, Mińsk Mazowiecki, Skierniewice, Białystok, Elbląg, Sopot, Lublin, Turek, Garwolin, Jarocin, Stoszów, Radzionków, Radom, Piastów, Kalisz Pomorski, Szczecin, Świecie, Zgierz, Leoncin, Zduńska Wola, Zielona Góra, Września, Giżycko, Siedlce, Kielce, Kraków, Rzeszów, Gorzów Wielkopolski oraz Sochaczew.    

Największe wygrane dzięki kumulacją padły w Leoncinie i Siedlcach. ZET Kurier w Leoncinie doręczył 7000 złotych Panu Sylwestrowi. Zobaczcie to sami:

Natomiast największą kasę od ZET Kuriera zgarnęła Pani Mirka z Siedlec. Kamil Nosel pod jej drzwiami położył aż 8000 złotych! Co ciekawe, podczas tego finału Kamil Nosel po raz pierwszy został pokonany przez domofon :). Zresztą zobaczcie sami:

ZET Kurier w trasie [CIEKAWOSTKI]

  • ZET Kurier i jego załoga przejechali łącznie 9000 km. Co ciekawe, do Paryża jest 1500 km. Nasz radiowy kurier mógłby przejechać tam i z powrotem aż 3 razy!
  • Rozdaliśmy ponad 50 000 złotych w żywej gotówce, którą dostarczyliśmy pod same drzwi.
  • Dla tych, którzy nie otworzyli drzwi ZET Kurierowi czekała torba pełna naszych gadżetów, z naszymi kultowymi, czerwonymi kubeczkami.
  • W trakcie tournée po Polsce naszej ekipie raz zabrakło paliwa i nie obyło się bez pchania samochodu.

Podczas jednego z finałów, Kamil Nosel w oczekiwaniu na otwarcie drzwi obierał ziemniaki. Naprawdę! Dowód poniżej:

  • Zamówień gotówki było łącznie lekko ponad 66 tysięcy!
  • Kamil Nosel podczas finału w Rzeszowie zrobił 3 fikołki na klatce schodowej 

ZET Kurier – kiedy 2 edycja zabawy?

To jest bardzo dobre pytanie. Na ten moment możemy jedynie zdradzić, że planujemy powrócić z kolejnym wydaniem akcji. Bądźcie czujni, słuchajcie Radia ZET i obserwujcie nas w mediach społecznościowych.

Dziękujemy za wspólną zabawę! Jesteście najlepsi! Uważajcie na siebie i swoich bliskich.