Zamknij

ZET Kurier nie zwalnia! Dostarczył Polakom już 20 000 złotych

Tomasz Pietrzyk
08.03.2021 10:22
ZET Kurier nie zwalnia! Dostarczył Polakom już 20 000 złotych
fot. Radio ZET

ZET Kurier jest w trasie już od 21 dni. Do tej pory odwiedził 15 miejsc porozrzucanych po całej Polsce. Z początkiem kolejnego tygodnia znów rusza w trasę, by dostarczyć pieniądze od Radia ZET kolejnym osobom. Gdzie będzie, co się szykuje i jak zgłosić się konkursu? Sprawdź szczegóły! 

intext-750x165-1

ZET Kurier kursuje po całym kraju już od 3 tygodni. W tym czasie rozdał osobom, które zgłosiły się konkursu, aż 20 000 złotych. Następna dostawa może być do Ciebie! Wystarczy wysłać zgłoszenie. Oprócz formularza konkursowego zamiesiliśmy tam wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące naszej zabawy.

ZET Kurier kursuje po całej Polsce. Gdzie już był?

Kamil Nosel od początku trwania akcji (15 lutego) odwiedził już 15 miejsc. Wszędzie tam pojawiał się z walizką pełną kasy od Radia ZET. Nasz radiowy kurier odwiedził już miasta i miejscowości takie jak:

ZET Kurier. Gdzie pojawi się Kamil Nosel?

Wiele osób zadaje sobie pewnie pytanie: gdzie pojawi się ZET Kurier oraz jak wygrać kasę od Radia ZET? Tego niestety nie możemy zdradzić ponieważ na tym polega zabawa - nasz wysłannik może pojawić się dosłownie wszędzie. Zarówno w centrum dużego miasta, jak i na małej wiosce. Jak zamówić sobie pieniądze z dostawą pod drzwi? Wystarczy zgłosić się do konkursu, a potem uważnie słuchać Radia ZET. Kiedy na naszej antenie zabrzmi dźwięk dzwonka, to uczestnicy zabawy mają 30 sekund, aby sprawdzić, czy kasa czeka przed ich drzwiami. Rozdaliśmy już 11 000 złotych i nie zwalniamy tempa. Można więc zgarnąć konkretne pieniądze. Doskonałym przykładem na zgarnięcie fajnej sumki jest wizyta ZET Kuriera w Elblągu. Zobaczcie sami:

ZET Kurier. Jak zgłosić się do konkursu?

Chcielibyście wziąć udział w naszej zabawie? ZET Kurier podróżuje po Polsce, więc może przyjechać również do Was. Dlatego, jeżeli chcielibyście zgłosić się do zabawy Radia ZET, wystarczy, że wypełnicie specjalny formularz na radiozet.pl.Jeżeli danego dnia nie wygrałeś, nie martw się, nie oznacza to, że następnego dnia ZET Kurier nie pojawi się przed Twoimi drzwiami! Mówiąc wprost: jeśli nie wygrałeś w poniedziałek, to dalej masz szansę zgarnąć pieniądze od Radia ZET innego dnia.ZET Kurier dostarcza pieniądze od poniedziałku do piątku, dlatego słuchajcie uważnie Radia ZET i nasłuchujcie dźwięku dzwonka. Gdy zabrzmi na naszej antenie macie równo 30 sekund na otwarcie drzwi.