Zamknij

ZET Kurier podróżuje z kasą od Radia ZET kolejny tydzień!

Jan Kwietniewski
05.03.2021 10:14
ZET Kurier podróżuje z kasą od Radia ZET kolejny tydzień!
fot. ---

Już od 3 tygodni ZET Kurier kursuje po cały kraju. Rozdaliśmy ponad 15 000 złotych i nie zwalniamy tempa. Zobaczcie nasze podsumowanie kolejnego tygodnia akcji ZET Kurier!

ZET Kurier. Jak się zgłosić?

ZET kurier dostarcza pieniądze od Radia ZET wprost pod same drzwi. Codziennie od poniedziałku do piątku pojawia się gdzieś w naszym kraju, a w rękach trzyma walizkę pełną pieniędzy. Zostawia ją na wycieraczce i wtedy… puszczamy na antenie Radia ZET dźwięk dzwonka. I tu zaczyna się zabawa! Jak dokładnie ona wygląda? Zgłosić się do konkursu możecie tutaj. W tym samym miejscu znajdziecie regulamin i zasady naszej akcji.

ZET Kurier z kolejnymi dostawami. Gdzie był?

Kamil Nosel, który wciela się w naszego ZET Kuriera, kursuje po całym kraju. W poniedziałek zawitał do Małopolski! Razem z walizką pełną pieniędzy pojawił się w Jarocinie. Niestety Wioletta z Jarocina nie otworzyła drzwi i nie wygrała pieniędzy od Radia ZET. Dlatego ZET kurier ruszył w dalszą podróż z jeszcze większą kasą! Czekała nas KUMULACJA! Do zgarnięcia było, aż 5 000 złotych!

ZET Kurier: Wielka kumulacja! 5 000 zł

Wtorek był jeszcze bardziej ekscytującym dniem dla ZET Kuriera niż zwykle. Dlaczego? Ponieważ tym razem wiózł w swojej walizce nie 1 000 zł, a aż 5 000 zł! Tak duża kasa miała trafić do Gosi ze Stoszowa na Dolnym Śląsku. Pytanie brzmiało tylko: czy otworzy drzwi? Udało się i Gosia zgarnęła 5 000 złotych! W rozmowie z Kamilem Noselem wyznała, że jest tak szczęśliwa, że chyba dopiero kolejnego dnia dotrze do niej, co się stało.

ZET Kurier. Kamil Nosel przemierza Polskę

Środa upłynęła ZET Kurierowi na podróży do Radionkowa na Śląsku. Niestety Sebastian z Radzionkowa nie otworzył drzwi ZET Kurierowi. Na osłodę Kamil Nosel zostawił mu gadżety od Radia ZET. Zostawił je pod samymi drzwiami, żeby upewnić się, że Sebastian łatwo je znajdzie.

W czwartek ZET Kurier wprowadził do swojej nawigacji kurs na Radom. Pognał czym prędzej  do Ani z przesyłką pełną pieniędzy od Radia ZET. Kiedy udało mu się znaleźć podany przez naszą słuchaczkę adres, postanowił działać. Gdy postawił walizkę z pieniędzmi na wycieraczce, na antenie Radia ZET zabrzmiał dźwięk dzwonka i… Ania z Radomia otworzyła drzwi! Tym samym zgarnęła pieniądze od Radia ZET!

Tydzień zwieńczyliśmy wyjazdem do Grzegorza z Piastowa. ZET Kurier pojechał do niego z walizką pełną kasy. Tylko, czy drzwi się otworzyły? Grzegorz zamówił sobie ZET Kuriera, otworzył drzwi i nadchodzący weekend zaczyna bogatszym o 1 000 złotych. Gratulujemy!

ZET Kurier. „Chcę pieniądze”, więc się zgłoszę!

W poniedziałek startujemy z kolejnymi dostawami - zamawiajcie naszego radiowego kuriera tutaj!