Zamknij

ZET Kurier rozdał kolejne tysiące! Bawimy się już drugi tydzień!

Jan Kwietniewski
26.02.2021 12:46
ZET Kurier rozdał kolejne tysiące! Bawimy się już drugi tydzień!
fot. ---

W Radiu ZET rozdajemy Wam codziennie od poniedziałku do piątku 1000 złotych. Nasza zabawa - ZET Kurier - trwa już 2 tygodnie. Cały czas możecie się do niej zgłaszać. W zakładce konkursy na radiozet.pl znajdziecie specjalny formularz. Tymczasem, zobaczcie, jak wyglądały dostawy ZET Kuriera w tym tygodniu!

Jak zgłosić się do konkursu?

Mimo że ZET Kurier kursuje po Polsce już od tygodnia, to dalej można dołączyć do zabawy. Wystarczy, że wejdziecie tutaj! Na tej stronie znajdziecie też szczegółowy regulamin naszej akcji.

Po zgłoszeniu się wystarczy, że będziecie uważnie słuchać Radia ZET. W pewnym momencie na naszej antenie usłyszycie dzwonek do drzwi. 

 

Drugi tydzień ZET Kuriera. Kto wygrał pieniądze?

Tydzień zaczęliśmy z przytupem, bo od wielkiej kumulacji! ZET Kurier miał do dostarczenia, aż 5 000 zł! Na misję pojechał na Pomorze. A tam… Anita z Elbląga nie wahała się długo. Po tym, jak w Radiu ZET usłyszała dzwonek, natychmiast otworzyła drzwi. To były zaledwie sekundy! W ten sposób zgarnęła wszystkie pieniądze.

We wtorek Kamil Nosel zmierzał do naszej słuchaczki Magdy. Wszystko szło się zgodnie z planem. ZET Kurier dotarł na miejsce, położył walizkę na wycieraczce, a w Radiu ZET puściliśmy dźwięk dzwonka. Niestety Magda z Sopotu, mimo tego ze była w mieszkaniu, nie otworzyła drzwi! 

W związku z sytuacją z wtorku, w środę ruszyliśmy w podróż do kolejnego zwycięzcy z kumulacją! Do Pawła z Lublina! Kamil Nosel tradycyjnie zmierzał do niego już z walizką pełną pieniędzy od Radia ZET. Wszystko odbyło się według stałego scenariusza. Odpaliliśmy zegar i czekaliśmy. Niestety powtórzyła się sytuacja z wtorku! Tym razem znowu drzwi pozostały zamknięte. A więc tradycyjnie - skoro nikt nie wygrał, to pieniądze przeszły na kolejny dzień i mieliśmy kumulacje! Do zgarnięcia było 3 000 złotych!

Czwartek to wyprawa ZET Kuriera do Joli z Turku. Kamil Nosel niczym tajny agent skradał się do domu naszej słuchaczki. Kiedy dotarł pod jej drzwi, położył walizkę pod drzwiami. I nastał ten moment! Zegar ruszył, a my czekaliśmy, czy drzwi pozostaną zamknięte, czy nie. Ostatecznie Jola otworzyła drzwi i zgarnęła kumulację od ZET Kuriera - 3 000 złotych!