Zamknij

ZET Kurier rusza w trasę! Wygraj pieniądze w zabawie Radia ZET

Jan Kwietniewski
11.02.2021 08:41
ZET Kurier rusza w trasę! Wygraj pieniądze w zabawie Radia ZET
fot. Radio Zet

Słuchaj Radia ZET i zgarnij 1000 zł od ZET Kuriera! Kamil Nosel będzie odwiedzał naszych słuchaczy w całym kraju i wręczał im prezenty od Radia ZET. Po zgłoszeniu się do konkursu trzeba uważanie słuchać radia. W pewnym momencie, na naszej antenie, puścimy specjalny dźwięk. Jaki on będzie? Co będzie oznaczał? Sprawdźcie szczegóły!

W Radiu ZET rozpoczynamy nową zabawę. ZET Kurier, czyli Kamil Nosel, ruszy w trasę i będzie dostarczał pieniądze wprost pod drzwi naszych słuchaczy. Jest jednak pewnie utrudnienie! Nie wiadomo, do kogo pojedzie. Jeżeli zgłosisz się do naszego konkursu, to Kamil może znaleźć się również pod drzwiami, Twojego domu.

Jak zgłosić się do konkursu?

Zgłoszenie do konkursu ZET Kurier jest banalnie proste. Specjalnie dla naszych słuchaczy stworzyliśmy na  radiozet.pl przejrzysty formularz. Wypełnienie go nie powinno zająć dużo czasu. Kiedy już to zrobicie, wystarczy, że będziecie uważnie słuchać Radia ZET. W pewnym momencie na naszej antenie usłyszycie dzwonek do drzwi.

Kiedy usłyszycie ten sygnał, macie 30 sekund i ani chwili więcej, by sprawdzić, czy ZET Kurier jest pod Waszymi drzwiami. Jeśli zdążycie i w 30 sekund otworzycie drzwi, to pieniądze są Wasze! ZET Kurier będzie kursował od poniedziałku do piątku. Czyli przez cały tydzień macie szansę, by zgarnąć kasę od Radia ZET.

Co jeśli nikt nie otworzy drzwi?

Wszystko robi się jeszcze ciekawsze, kiedy nikt nam nie otworzy. Kiedy pieniężna przesyłka od ZET Kuriera nie zostanie odebrana, pula przechodzi na kolejną próbę. Mówiąc bardziej obrazowo, jeżeli w poniedziałek nikt nam nie otworzy drzwi i nie wygra 1000 złotych, to następnego dnia nie będziemy wręczać już 1000, a 2000 złotych. I tak aż do skutku.

Kiedy spodziewać się dźwięku dzwonka?

W każdej chwili! Trzeba po prostu uważanie słuchać Radia ZET.  Możemy zamienić Wasz dzień w Dzień Dobry Bardzo nie tylko rano, ale też na przykład po południu. Próba dostarczenia przesyłki przez ZET Kuriera będzie transmitowana na żywo na naszej antenie. Kamil Nosel przez specjalnie przygotowany system łączności będzie komunikował się z prowadzącym. Słuchacze w całym kraju będą mogli na żywo śledzić, czy ktoś wygrał 1000 złotych, czy jednak drzwi pozostały zamknięte. 

Kto może zgłosić się do konkursu?

Aby wziąć udział w konkursie ZET Kurier, wystarczy wypełnić formularz na radiozet.pl i mieć ukończone 18 lat.  A co, jeżeli danego dnia nie uda się i Kamil Nosel nie zjawi się pod waszymi drzwiami? Nic straconego! Pisząc regulamin, założyliśmy, że każdy może wziąć udział w konkursie wiele razy. Jeżeli jednego dnia się nie udało, to śmiało, próbuj kolejnego.

Więcej szczegółów, regulamin akcji, a także formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj!