Zamknij

ZET Kurier w trasie. Kamil Nosel rozpoczął 5 tydzień dostaw gotówki

Tomasz Pietrzyk
15.03.2021 09:54
ZET Kurier w trasie. Kamil Nosel rozpoczął 5 tydzień dostaw gotówki
fot. Radio ZET

ZET Kurier rozpoczyna 5 tydzień dostaw gotówki pod drzwi Polaków. Do tej pory nasz radiowy kurier dostarczył łącznie aż 30 000 złotych! Gdzie będzie w nowym tygodniu? Co się szykuje i jak zgłosić się konkursu? Sprawdź szczegóły!

intext-750x165-1

ZET Kurier przemierza Polskę już od 5 tygodni. W tym czasie dostarczył osobom, które zgłosiły się konkursu lekko ponad 30 000 złotych. Następna dostawa może być do Ciebie! Wystarczy wysłać zgłoszenie. Oprócz formularza konkursowego zamiesiliśmy tam wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące naszej zabawy.

ZET Kurier. Gdzie pojawi się Kamil Nosel?

Gdzie pojawi się ZET Kurier oraz jak wygrać kasę od Radia ZET? Oto jest pytanie. Nasz radiowy kurier może pojawić się dosłownie wszędzie, w każdej części Polski. Zarówno w centrum dużego miasta, jak i na małej wiosce. Jak zamówić sobie pieniądze z dostawą pod drzwi? Wystarczy zgłosić się do konkursu, a potem uważnie słuchać Radia ZET. Kiedy na naszej antenie zabrzmi dźwięk dzwonka, to uczestnicy zabawy mają 30 sekund, aby sprawdzić, czy kasa czeka przed ich drzwiami. Rozdaliśmy już 11 000 złotych i nie zwalniamy tempa. Można więc zgarnąć konkretne pieniądze. Doskonałym przykładem na zgarnięcie fajnej sumki jest ostatnia wizyta ZET Kuriera w Leoncinie. Zobaczcie sami:

ZET Kurier. Jak zgłosić się do konkursu?

Chcielibyście wziąć udział w naszej zabawie? ZET Kurier podróżuje po Polsce, więc może przyjechać również do Was. Dlatego, jeżeli chcielibyście zgłosić się do zabawy Radia ZET, wystarczy, że wypełnicie specjalny formularz na radiozet.pl. Jeżeli danego dnia nie wygrałeś, nie martw się, nie oznacza to, że następnego dnia ZET Kurier nie pojawi się przed Twoimi drzwiami! Mówiąc wprost: jeśli nie wygrałeś w poniedziałek, to dalej masz szansę zgarnąć pieniądze od Radia ZET innego dnia. ZET Kurier dostarcza pieniądze od poniedziałku do piątku, dlatego słuchajcie uważnie Radia ZET i nasłuchujcie dźwięku dzwonka. Gdy zabrzmi na naszej antenie, macie równo 30 sekund na otwarcie drzwi.