Zamknij

Zabrze: Kino samochodowe Radia ZET. Zapraszamy na seans filmu „Kłamstwo doskonałe” [WSTĘP BEZPŁATNY]

Tomasz Pietrzyk
13.08.2020 16:28
Zabrze: Kino samochodowe Radia ZET. Zapraszamy na seans filmu „Kłamstwo doskonałe” [WSTĘP BEZPŁATNY]

14 sierpnia "Przebojowe kino samochodowe Radia ZET" stanie w Zabrzu przy tamtejszym centrum handlowym M1. Słuchacze Radia ZET będą mogli bezpiecznie i bezpłatnie obejrzeć na dużym ekranie jak zawodowy, przystojny oszust uwodzi zamożną wdowę w filmie „Kłamstwo doskonałe” Sprawdź szczegóły i zobacz listę miast, w których jeszcze stanie kino samochodowe Radia ZET i M1. 

Przebojowe kino samochodowe Radia ZET [LISTA MIAST i DATY]

Począwszy od 4 lipca Radio ZET oraz centrum handlowe M1 zapraszają na przebojowe kino samochodowe. W każdą sobotę, po zachodzie słońca Twój samochód zmienia się w salę kinową. Spotykamy się zawsze na parkingu tuż po 20.

Sprawdź czy Twoje miasto jest na liście tegorocznej trasy:

  •  Zabrze 14 sierpnia (wyjątkowo w piątek) „Kłamstwo doskonałe”
  •  Marki 22 sierpnia „Whiplash”
  •  Poznań 29 sierpnia „Na noże”

Słuchaj uważnie zapowiedzi na antenie, aby nie przegapić filmowego hitu. W najbliższą sobotę Centrum handlowe M1 Zabrze zaprasza na seans filmu „Kłamstwo doskonałe”.

Każde kinowe spotkanie poprzedza Wasza ulubiona „Lista przebojów radia Zet” Marcina Wojciechowskiego. W soboty między godz. 17:00 a godz. 20:00 na żywo z centrum M1 nadajemy specjalne, jubileuszowe wydanie. Lista prezentowanych utworów zostanie rozszerzona do trzydziestu, nawiązując do zbliżających się okrągłych, 30 urodzin stacji.

Wstęp do samochodowego kina Radia ZET jest bezpłatny. Zapraszamy na seanse wypełnione po brzegi Siłą Muzyki Radia ZET.