Zamknij

Zaczynamy tydzień z wysokiego C! Radio ZET spełnia kolejne marzenia

Jan Kwietniewski
08.12.2020 10:22
Zaczynamy tydzień z wysokiego C! Radio ZET spełnia kolejne marzenia

Rozpoczął się nowy tydzień i rozpoczęło się spełnianie kolejnych tydzień. Niektórzy nie lubią poniedziałków, ale jak rozpoczyna się je w taki sposób, spełniając marzenia, to chyba jednak da się polubić ten pierwszy dzień tygodnia! Zobaczcie, jak Radio ZET spełniało marzenia w poniedziałek 7 grudnia. 

W Radiu ZET spełniamy marzenia i zmieniamy dzień naszych słuchaczy w Dzień Dobry Bardzo! O poranku połączyliśmy się z Piotrem z Nałęczowa. Zobaczcie, jak Radio ZET spełniło jego marzenie!

Ale po południu to się dopiero zaczęło dziać! Stery spełniania marzeń przejęli Damian Michałowski i Ewelina Pacyna. Zadzwonili do Natalii z Wałbrzycha, która marzyła o nowym i ekonomicznym aucie. A skoro Radio ZET spełnia marzenia, to spełniliśmy daliśmy jej nowiutką Hondę Jazz z silnikiem hybrydowym. Tylko posłuchajcie tej radości!

Napisz nam, o czy marzysz [ZGŁOŚ SWOJE MARZENIE]

Stało się już niepisaną tradycją, że Radio ZET co roku spełnia marzenia słuchaczy. W tym roku jest podobnie, a akcja spełniania marzeń potrwa aż do Świąt Bożego Narodzenia. Schemat zgłoszeń w porównaniu z poprzednimi edycjami pozostaje bez zmian. Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy słuchać Radia ZET, a swoje marzenie zgłosić na dedykowanej podstronie akcji i opisać, dlaczego właśnie Twoje marzenie powinno zostać spełnione.
Więcej tutaj!