Zamknij

Zakończyliśmy wakacje z przytupem! Koncert „Siła Muzyki Radia ZET” w Kaliszu za nami [ZDJĘCIA]

Tomasz Pietrzyk
27.08.2018 10:47
Zakończyliśmy wakacje z przytupem! Koncert „Siła Muzyki Radia ZET” w Kaliszu za nami [ZDJĘCIA]

Letnia trasa koncertowa pod hasłem „Siła Muzyki Radia ZET” za nami. W sobotę, 25 sierpnia tysiące ludzi bawiło się na Kaliskich Polach Marsowych w rytm najlepszej muzyki. Swoje wielkie hity zaśpiewali na żywo m.in. Dawid Kwiatkowski i Afromental. Zobaczcie zdjęcia!

Za nami ostatni przystanek trasy koncertowej „Siła Muzyki Radia ZET”. W sobotni wieczór historyczna stolica Wielkopolski była świadkiem kapitalnej muzycznej zabawy w rytm wielkich polskich przebojów, które zaprezentowali Dawid Kwiatkowski oraz Afromental. Na Polach Marsowych mieli okazję także wystąpić zespół Impacto oraz lokalni artyści.

Tłumnie zgromadzona publiczność mogła też liczyć na doborowe towarzystwo prezentów Radia ZET. Koncert w Kaliszu poprowadzili Damian Michałowski i specjalista od wkręcania - Kamil Nosel.

To już niestety koniec naszej letniej trasy „Siła Muzyki Radia ZET”. Dziękujemy wszystkim fanom za niezapomniane koncertowe wrażenia! W tym roku mieliśmy przyjemność bawić się w trzech miastach: w Grudziądzu, Wągrowcu i wyżej wspomnianym Kaliszu. Podczas koncertów szaleliśmy m.in. przy piosenkach Edyty Górniak, Sarsy, Dawida Kwiatkowskiego czy grupy Afromental. Wstęp na wszystkie imprezy był bezpłatny.

 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Koncert "Siła Muzyki Radia ZET" na Facebook'u i Instagramie.

Wszystko to, co działo się wokół każdego z trzech koncertów "Siła Muzyki Radia ZET" można podejrzeć na specjalnym Facebook'owym profilu naszej trasy oraz na oficjalnym Instagramie (radio_zet).

Warto było być aktywnym i z uwagą śledzić nasze posty. W trakcie trwania każdego koncertu organizowaliśmy konkurs, w którym poprzez aktywność na naszym Facebooku i Instagramie było można m.in. wygrać naszą najnowszą składankę "Siła Muzyki Radia ZET vol.2". Odbiór nagrody miał miejsce między koncertami na głównej scenie. To doskonała okazja do tego, aby móc zobaczyć, jak wygląda koncertowe zaplecze i rzucić okiem na "garderobowe" życie gwiazd.

W dniu koncertu ulicami Kalisza jeździł Muzyczny Autobus Radia ZET. Podróżując naszym busem mogłaś/mogłeś m.in. zrobić sobie tatuaż, makijaż fluo, wziąć udział w muzycznych quizach i zabawach z  atrakcyjnymi nagrodami.