Zamknij

Zalejmy wirusa epidemią dobroci: PODZIĘKUJ tym, którzy pomagają nam przetrwać ten trudny czas [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
11.04.2020 14:36
Zalejmy wirusa epidemią dobroci: PODZIĘKUJ tym, którzy pomagają nam przetrwać ten trudny czas [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

Podziękuj wszystkim tym, którzy pomagają nam przetrwać ten trudny czas. Wspólnymi siłami zalejmy wirusa epidemią dobroci! Nagraj swoje podziękowanie, które wyemitujemy na naszej antenie lub pokażemy na naszym Instagramie i Facebooku. Szczegóły akcji poniżej.

#DZIĘKUJĘijuż: PODZIĘKUJ SWOIM BLISKIM [SZCZEGÓŁY]

W tym wyjątkowym czasie, codziennie jesteśmy razem i pomagamy sobie. Dlatego… PODZIĘKUJMY za każde mniejsze i większe bohaterstwo tych, którzy ratują nasze zdrowie... a także tym, którzy pracują, byśmy byli bezpieczni.

PODZIĘKUJMY za każde słowo wsparcia, za każdy, nawet drobny, gest. PODZIĘKUJMY sobie! Dołącz do akcji #DZIĘKUJĘijuż i podziękuj bohaterom — osobom którzy w czasach walki z pandemią wzięli sprawy w swoje ręce i pomagają innym.

Swoje podziękowania możecie składać poprzez:

  • Zostawienie wiadomość na automatycznej sekretarce dostępnej pod numerem 321 321 321. 
  • Nagranie za pośrednictwem InstaStory z oznaczeniem profilu @radio_zet
  • Poprzez specjalny formularz, do którego można dołączać pliki audio, wideo oraz foto.

Wasze podziękowania w formie audio będziemy emitować codziennie na antenie Radia ZET, a InstaStory z oznaczeniem będziemy udostępniać bezpośrednio na naszym profilu na Instagramie oraz w relacji na Facebooku.  

Dodajmy też, że akcję #DZIĘKUJĘijuż uzupełnia charytatywna zbiórka Fundacji Radia ZET. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rzecz służby zdrowia.

Jeżeli chcesz zrobić jeszcze więcej wyślij SMS pod numer 7245 (koszt 2,46 z vat  VAT) o treści DZIEKUJE. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na rzecz służby zdrowia. Operatorzy T – Mobile, Play, Orange i Plus zrzekli się dochodu z połączeń, dzięki czemu Fundacja Radia ZET przekaże całą zebraną kwotę na pomoc szpitalom.

Akcja #DZIĘKUJĘijuż! potrwa do 3 maja.